Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi elott vagyok 1nappal a...

Mensi elott vagyok 1nappal a hőm még mindig 36.9 Tegnap előtt illetve az előtt 37. 0 jelenthet terhesseget?

Figyelt kérdés

Máskor ha megjon mindig van előtte nap rajtam pattanás, most azonban semmi, mensi elott 4nappal éreztem a meg jön érzést de azóta semmi

Mikor erdemes tesztelni?

Ha 25-én volt peteérésem?

Nagyon Szeretnénk a babócát, Most vagyunk túl 1 sikertelen után

Remélem most az vagyok

Bízunk benne a párommal


2019. jún. 7. 07:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
holnap reggeli elsőből csinálhatsz egyet :)
2019. jún. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez a hő semmire nem utal. De ha késik akkor már lehet tesztelni.
2019. jún. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
valakinek volt ehez hasonló? mikor kiderult ki hogy terhes? Meg volt olyan hogy eddig pattanásos volt az esedékes nap előtt mikor meg kiderult hogy x az akkor nem volt?
2019. jún. 7. 07:52
 4/11 anonim ***** válasza:
1 napot még kibírsz szerintem
2019. jún. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Hiába méregetsz ha holnap mégis megjön
2019. jún. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mensis naptár és saját tapasztalat szerint is 25-én volt peteérésem, holnap kéne vagy sem megjönnie (szerintem meg fog). A derekam leszakad, görcsöl a hasam, stb. Minden tünet, ami mindkettőt jelentheti rajtam van. Szerintem ha véletlen mégsem jön meg a hétvégén, akkor hétfőn megpróbálkozok egy teszttel.

Amikor a kisfiammal lettem terhes a nemvárt napján hómezőt teszteltem, egy héttel később lett halvány pozitív.

2019. jún. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
utolsó gratulálok a fiadhoz ❤️
2019. jún. 7. 08:32
 8/11 A kérdező kommentje:
amugy nekemis 25en volt peteérésem
2019. jún. 7. 08:32
 9/11 khniki ***** válasza:
Az emelkedett hő csak akkor utal terhességre, ha min. 18 napig nem esik le. Úgyhogy ebből még ne következtess. Holnap meg úgyis kiderül a tesztből. :)
2019. jún. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Fent van még a hőd? Miujsag?

2019. jún. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!