Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme tesztelni?

Van értelme tesztelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Tudom, tudom, bármikor tesztelhetnék, de igazából nem akarom magam kínozni ezzel..

Elvileg hétfőn/kedden kellett volna megjönnie. Kedden reggel az xepil teszt negatív lett.


Úgy voltam vele, hogy a tüneteim alapján később lehetett az ovu, aszerint pedig talán csütörtökön (tegnap) kellett volna érkezzen. Szerda este csináltam clearblue tesztet, negatív.

Nincsen az ég világon semmilyen tünetem, ami menstruáció előtt szokott lenni. Semmi. Már többször azt hittem, hogy megjött de csak nagyon bő folyás volt.


Szerintetek van értelme tesztelnem valamikor vagy egyszerűen csak megjön majd egyszer?! Én alapból úgy gondolom hogy a szerdainak már ki kellett volna mutatnia, ráadásul a clearblue elvileg nagyon megbízható.


Bosszant hogy ha ez nem terhesség akkor miért késik (egyáltalán nem szokott), de tesztelgetni sem akarok feleslegesen. :/


2019. jún. 7. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
ha már 3 napja késik azt kimutatná a teszt már ha tesztelnél.
2019. jún. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én tuti nem bírnám ki és tesztelnék. A negatív is jobb, mint a bizonytalanság. 10es tesztet vegyél és reggel az első pisiből csináld meg.
2019. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, tesztelhetsz nyugodtan.
2019. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok. Annyi a különbség, hogy egy ideje mindjárt megjön érzésem van, illetve hetfőn hajnalban ez olyan erős volt, hogy biztosra vettem, hogy megjön, aztán tegnap előtt este újra görcs és azóta kb állandóan érzem. Menzesz sehol, tegnap reggeli teszt negatív.
2019. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oke, köszi, mindenképp tesztelek még. Időközben eljöttünk nyaralni, így egészen eltereli a figyelmem. Amúgy még mindig nem jött meg és jele sincs. Semmi mellfeszülés, görcsölgetés. Kedden reggel fogom csinálni, és remélem pozitív lesz.. Különben azon aggódok majd, hogy miért nem jött meg. :)
2019. jún. 9. 21:15
 6/8 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi. :( 1 hét után negatív, és sehol a menstruáció.
2019. jún. 11. 09:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem közben megjött, már el is múlt. Nálad mi újság?
2019. jún. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Júniusban valamiért 2 hetet késett. Elmentem az orvoshoz rákszűrés miatt, mondta, hogy egyébként nem lát semmit, valószínű csak simán kimaradt. Másnap meg is jött.. gondolom a vizsgálat hatással volt.

Viszont 2 hete megint nem jött meg, ezúttal pozitív teszt miatt. :))))

2019. júl. 29. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!