Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme a menstruáció...

Van értelme a menstruáció előtt tesztelni?

Figyelt kérdés

Sokan írjak hogy tesztelnek, de még több nap van a nem várt menzeszig. Van ennek bármilyen értelme?

Én is több hónapja próbálkozom, de úgy gondoltam eddig, hogy elég tesztelni ha már késik.


2018. júl. 24. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jol gondolod.
2018. júl. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Előfordul,hogy előbb fogan a baba,mint mikor elvileg az ovu lenne. A második terhességemnél a menzesz várható ideje előtt 3 nappal jól látható pozitívat teszteltem.
2018. júl. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát nézd, van, akinek mutatja előbb, van, akinek nem. Nekem volt értelme, mert mindkétszer mutatta, először a 11. dpo-n, aztán a 9.-en. Tudtam mindkétszer a peteérés pontos napját, először azért, mert egyéb okból pont UH-n voltam a nődokinál, és ő mondta, hogy most repedhetett meg, másodjára ovutesztből.

Én ilyenekben türelmetlen vagyok nagyon, nem bírtam ki, hogy ne teszteljek, pedig számítottam rá, hogy negatív lesz, de mégsem. Nem jó amúgy, a saját életemet keserítem meg ezzel a vergődéssel, de ha ilyen típus az ember, akkor ez van. Baromira örültem a fejemnek, hogy ilyen hamar tudtam, és nem kellett tovább izgulni :D

2018. júl. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én nem akarok folyton ezen kattogni, nem azért szeretkezem a férjemmel, hogy gyerek legyen belőle. Az egy plusz öröm, ha az aktusból megfogan a baba. Olyan illúzió romboló nekem, aki tesztel mint az őrült a nem vártig.
2018. júl. 24. 11:07
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges. Mert ha negatív, akkor meg azon kattoghatsz, hogy vajon korán teszteltél, vagy nem vagy terhes. Ha meg 2 nap múlva megjön rendesen, akkor meg rájössz, hogy totálisan feleslegesen lőtted el a tesztet.


Szóval semmi értelme előbb tesztelni.

2018. júl. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem 5én kellett volna megjönnie, 4én reggel teszteltem, mindhárom teszt pozitív volt. Attól sötétebb már nem is lehetett volna a csík. 2 éves a gyerekem.
2018. júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, az egy nap. Olvastam ott olyat aki egy héttel előtte már tesztel...
2018. júl. 24. 11:15
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk 2 év próbálkozás után azért elhidzem ha valaki ezen kattog vagy mar a 9. naptól tesztel
2018. júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Én se azért szexelek, hogy baba legyen belőle, de ha már tudom, hogy lehet, akkor nagyon fúrja az oldalam, hogy lett-e :) ez tényleg típus kérdése szerintem, van, aki türelmes, én sajnos nem.
2018. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
En teszteltem mar a 9. dpo-tol. Van, akinek tudnia kell gyogyszerszedes, vagy utazas, orvos, egyebek miatt.
2018. júl. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!