Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet esélyünk kislányra vagy...

Lehet esélyünk kislányra vagy felejtsük el? Van aki még júni 20-es nem várja? Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Páromék 6-an vannak testvérek, bár közülük 4 örökbefogadott, köztük párom és az ikertesója is. A 6 "gyerekből" 4 fiú. Ikertesójának 2 fia van.

A családban csak 1 lány gyermek van az ő részéről, a többiek mind fiúk. Én részemről is sokkal nagyobb arányban vannak fiúk, bár a mi gyermekünk neme a páromon múlik.


Ha az ő családban csak fiú van akkor tegyünk le a lány babáról?


Tegnap volt peteérésem, tegnapelőtt és tegnap voltunk együtt. Azért nem játszunk , hogy előtte 2-3 nappal vagyunk csak együtt, mert lassan már egy éve próbálkozunk..



Szóval:

Szerintetek van esélyünk lányra?

Szurkoltok?

Van még aki 20.-ára nem várja?



2019. jún. 7. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Annyira felesleges ilyenkor az esélyeket latolgatni. Nyilván van esély lányra is. Arra is van esély, hogy holnap rám esik egy repülő. Vagy hogy felrobban a lakásom. Vagy hogy világvége lesz.
2019. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
A baba neme egészen egyszerűen azon múlik, hogy melyik spermium jut be a petesejthez. Nagy gyerekszámú családoknál ezért is ritka, ha egyneműek a gyerekek, mert nincs olyan, hogy egy férfi csak “egyfélét tud”. Szóval az, hogy fiú vagy lány lesz, 50-50%. 😊
2019. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Persze,hogy lehet. Amúgy jól mondják a fentebb válaszolók. A férjem és saját példájából kiindulva simán lehet kislány. Anyóséknak 3 fiuk van. Az egyik a párom. A párom bátyjának 3 fia van az öccsének 2. Mindenki azt mondta,hogy biztos fiunk lesz. Párom azt mondta,hogy ő lesz az első,aki lányt csinál. 😀 Még én sem hittem, hogy lány is lehet. Aztán kiderült, hogy lány. Az egyetlen lány a családban. Amikor elmondtuk,hogy lány anyósom csak nézett és vissza kérdezett,hogy mi fiú? Mondom nem,lány... Fiú? Lány! Hát nem hiszem el. Még néha mindig kisfiamnak szólítja, aztán kineveti magát. :D Imádják a nagyszülők,nagybácsik, unokatesók.
2019. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Utolsó ez tetszett😅😂😂

Köszönöm nektek, ment a zöld pacsi

2019. jún. 7. 20:09
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

A jósgömböm szerint fiatok lesz.

Amúgy tök felesleges ezen gondolkodni. Apósomnak 3 fia van, nekünk 2 fiunk.

Nálunk nekem 1 lany 1 fiutesom van en nonemu vagyok ocsemnek fia lett... amugy a fiuk sokkal menobbek 😊

2019. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jajj, félreértés ne essék, ha fiú akkor is szívesen látjuk a családunkban. Csak mindketten inkább kislány felé húzunk.


Inkább eh egészséges kisfiú, mint egy beteg kislány.


Bár nekünk már mindegy csak jöjjön.. így is sokat vártunk már..


Lehet ciki amúgy, de ebben a hónapban többször keltem már fel arra, hogy a párom beszél a hasamhoz, mondja neki, hogy nagyon várja már, hogy jöjjön és már most nagyon szereti stb... legutóbb el is bőgtem magam,.úgyhogy lebuktam, hogy hallgatóztam 😍😍😊😏

2019. jún. 7. 20:58
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Bocs én végig sem tudtam olvasni, az örökbe fogadott testvérek neme mégis hogy hathatna ki a te gyerekedre? Esély amúgy mindig van, kb 50%
2019. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem hat rá ki.

Sajnálom, hogy ekkora sérülést okoztam az írásommal, hogy el sem tudtad olvasni.

2019. jún. 7. 21:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Van esèly kislányra,a fèrjemèknèl is csak fiúk vannak,a testvèrènek 3 is.A mi lányunk is fiúnak kèszült,szentül meg volt győződve arról hogy fia lesz.Aztan 19 hetes uhn kislányt mondták,akkor lefagyott vagy 10 percre😊De azóta is imádja a lányát,az egyetlent a családba.Úgyhogy esèly mindig van.
2019. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Férjemék hárman vannak fiúk (ő a legfiatalabb), a legidősebbnek szintén hátom fia van, a középsőnek egy lánya, nekünk egy fiú és egy lány. Én úgy tudom, hogy valóban van olyan, hogy bizonyos férfiaknál nagyobb arányúak a hímnemű vagy a nőnemű spermák. Ez nem azt jelenti, hogy ilyen férfinak csak fia/lánya lehet, de azt igen, hogy nagyobb eséllyel lesz fia/lánya. De ezt nem lehet tudni abból, hogy a közvetlen családban milyen arányban vannak a nemrk, túl kicsi a szám (ez kb 50 gyereknél derülhetne ki, de az ugye nem igazán jellemző 😊vagy speciális spermavizsgálattal).
2019. jún. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!