Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van esélyem ikrekre?

Szerintetek van esélyem ikrekre?

Figyelt kérdés
Nagypapámnak egypetéjű ikertestvére volt. De sem nagypapámnak, sem apukámnak, sem nagybátyámnak nem születtek ikrei. Nővéremnek is csak egy kislánya van. Szerintetek nekem van rá esélyem? Olyan jó lenne! Persze egy babának is nagyon örülnénk, hiszen az a lényeg, hogy egészséges legyen. Csak gondoltam megkérdezem, hogy mennyi erre az esély. :)
2010. júl. 8. 14:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utolsó...már van frissebb adat,tudósok "bukkantak" rá,hogy a 2 petéjű ikrek nem 2 megtermékenyített petesejtből jöttek létre,hanem egyetlen megtermékenyített petesejt valami miatt kettévált!
2010. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én nem vitázom veletek avval kapcsolatban hogy melyik az örökölhető, de a legtöbb terhesség ikerterhességnek indul. csak az egyik elmonyja a másikat és felszívódik. anyi az első bátyámmal iker terhessége volt 4. hónapig aztán a méglepénybe ott voltak a csontocskái. kissé morbid én is csak ma tudtam meg, de ez ilyen....
2010. júl. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!