Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély terhességre...

Mennyi az esély terhességre menstruáció előtt 1 héttel? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Május 27-31 volt a menzeszem. Április 10-en is együtt voltunk a barátommal hogy csak a végén nem védekeztünk és április 17-en voltunk még együtt a barátommal és akkor se védekeztünk a végére.Április 23 nekem rendesen megjött 5 napot tartott S bőven volt vérzésem.(28-30 naposak a ciklusaim) Májusban pedig megjött de a 4-dik napon már alig volt.Azótaa fájt a hasam két oldalt és mellem. De nem hánytam semmi más tünet nincs. Az alhasam is félidőben fájt egyik héten jobb oldalt másik héten baloldalt a két menstruáció között. Csináltam 2 tesztet mind a kettő negatív lett. Nem élvezett belém időben kivette. Az első tesztet május 31-en csináltam az negatív a másodikat június 12 negatív! Mennyi lenne az esély arra hogy terhes legyen m kellett volna megjöjjön de nem jött meg lehet csak azért mert félek?

2019. jún. 16. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A stressztől is késhet. Csinálj még egy teszet. És ha még mindig nem nyugszol meg akkor menj el dokihoz...
2019. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia.

Stressztől, felfazastos. nem kozepidoben(14.dik napon) torteno peteeres kitolhatjak a menzeszt. Illetve ha valmitol picit borul a hormonhaztartasod az is befolyasolhatja.

Csinalj sztem meg egy 10 es (rossmanban kaphato facell, vagy ptedictor early) tesztet, ha meg mindig negativ de mensi sehol akkor szerintem latogasd meg a nogyogyaszod hogy vizsgaljon meg.

2019. jún. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ csak tudod Romániában élek S itt az a szar dolog hogy nem nagyon fogadnak csak szülővel mivel 4 hónap múlva leszek csak 18 éves 😣
2019. jún. 17. 04:29
 4/14 anonim ***** válasza:

Inkább állj oda anyukad elé és mond meg neki mi van az a biztos , 4 hónap múlva már késő lesz. Te pedig fiatal vagy még , ő pedig gondolom nem akar unokát is felnevelni . Majdnem felnőtt vagy papíron , biztos nem azt gondolja h csak nezegetitek egymást a baratoddal.

Ezt a végén nem vedekeztunk dolgot meg sürgősen felejtsd el ha nem akarsz gyereket ! Fogamzásgátló . Itt az ideje

2019. jún. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Rendben én ezt tudom. Csak a szüleim nagyon szigorúak s megmondták hogy ne is próbáljak ilyet csinálni. S most felhoztam ezt a témát kérdezgettem mondta hogy ő onnan tudta hogy neki nem jött meg S hogy reméli hogy én nem feküdtem le senkivel
2019. jún. 17. 07:10
 6/14 anonim ***** válasza:
Teljesen őszintén érdeklődve kérdezem, hogy miért nem védekeztetek pont a végén? Teljesen logikátlan. Minden esetben védekezzetek rendesen, mert így könnyen lehet idő előtt baba.
2019. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki. De utána mind mondta hogy ő nem szereti már a gumit S hogy vigyázz. Én azt tudom s az a para az egészben hogy én félek a legjobban még ő szórakozik az ex barátnőjével aki egy 15 éves lányka S a fiú pedig 25
2019. jún. 18. 08:26
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy 25 éves, de agyban inkább 12. Ne hagyd magad, a szex két emberről szól, és ettől azért felelősségteljesebben kell csinálni. Szerintem simán otthagyna a trutyiban, ha esetleg teherbeesnél. Neked legyen eszed, ha már neki nincs.
2019. jún. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát tudod én szóltam neki májusban mikor elkezdett fájni a bal petefészkem S mondta hogy csinaljak tesztet de ha pozitív sürgősen el kell vetetni nehogy ne lehessen. S rólam azt kell tudni imádom a babákat S abortusz ellenes vagyok de még én is gyerek vagyok mondhatni S nem szeretnék még gyereket nevelni akármennyire szeretem is őket. S még ott van az iskola is nekem. S 2 teszt negatív lett S megnyugodtunk mind a ketten. Ezért tettem fel ezt a kérdést hogy lássam valaki járt már így?
2019. jún. 18. 09:53
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem ő lesz terhes ha véletlenül nem tudja időben kiszedni. Én tapasztaltam már hasonlót, és nem igazán jó érzés ha azon aggódik az ember, hogy vajon most került belém sperma vagy sem?! Inkább gumi vagy fogamzásgátló... 🙃🙂 Vagy van több opció is még!
2019. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!