Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély terhességre...

Mennyi az esély terhességre menstruáció előtt 1 héttel? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Május 27-31 volt a menzeszem. Április 10-en is együtt voltunk a barátommal hogy csak a végén nem védekeztünk és április 17-en voltunk még együtt a barátommal és akkor se védekeztünk a végére.Április 23 nekem rendesen megjött 5 napot tartott S bőven volt vérzésem.(28-30 naposak a ciklusaim) Májusban pedig megjött de a 4-dik napon már alig volt.Azótaa fájt a hasam két oldalt és mellem. De nem hánytam semmi más tünet nincs. Az alhasam is félidőben fájt egyik héten jobb oldalt másik héten baloldalt a két menstruáció között. Csináltam 2 tesztet mind a kettő negatív lett. Nem élvezett belém időben kivette. Az első tesztet május 31-en csináltam az negatív a másodikat június 12 negatív! Mennyi lenne az esély arra hogy terhes legyen m kellett volna megjöjjön de nem jött meg lehet csak azért mert félek?

2019. jún. 16. 21:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hat erre en is rajottem mostamar
2019. jún. 18. 19:12
 12/14 A kérdező kommentje:
Csak 1 napot kesett de mostmar megjott...csak kicsit kemenynek erzem az alhasam
2019. jún. 18. 19:13
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor már megnyugodhatsz, nem vagy terhes. Kövi hónaptól rendesen védekeztetek!
2019. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem lesz kövi hónap mivel már nem vagyunk együtt! Rájött hogy neki egy komoly kapcsolat kell stb egy 15 èvessel
2019. jún. 19. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!