Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek lett egeszseges...

Viktória9211 kérdése:

Valakinek lett egeszseges babaja 2misses. Ab után?

Figyelt kérdés
Sziasztok tavaly sikerült teherbeesnem ott a 8.hetnel leallt a magzad szívműködése. Missed ab.lett a vége... Utoljara 2 hete voltam UH.n a babaval minden rendben volt 6+2 het.. Ma elmentem a dokikhoz azzal hogy halovany barna folyasom van megcsinalta az uh.t es mar nem volt szivdobogas a baba nem fejlodott semmit..Az elejetol progit szedtem..Holnap megint bűszeres befejezesen lesz...Volt akinek 3x rra egeszseges babaja született? Vagy volt elotte kivizsgalason hogy esetleg miert történhetett????
2019. jún. 17. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem így nézett ki:

1. terhesség: baba

2. terhesség: spontán vetélés

3. terhesség: baba

4. terhesség: missed ab.

5. terhesség: baba


Nem voltam vizsgálaton, a dokim azt mondta sajnos az első 6-8 hétben 20-25 százalék a vetélés kockázata.

2019. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 9 hetes.Volt két vetélésem,egy kémiaim.
2019. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan 4 veteles utan (8-12 het kozott voltak), de lett babam. Teljesen problemamentes terhesseg volt, a vege volt bonyolultabb, de sikerult.
2019. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem akar beindulni a spontan veteles, igy is mar 2hete halott magzattal ellek... Dokim azt mondta hogy az abortusz utan elvegzunk egypár vizsgalatot hogy mi lehet a baj.. hat nem tudom.. szószerint már rettegek... és ha belegondolok hogy 6honap mulva lehet csak ujra probalkozni.... felek,de nagyon szeretnenk egy kisbabat... meg csak az első lenne és valahogy nem akar sikerülni:( ki hogy élte meg psihikailag?? Fizikailag nem erzem magam sem legerheltnek sem semmi egyebet nem erzek.. nem erzem,hogy nem lenne baba.. tünetek megvannak... ;( megszakad a szivem :(
2019. jún. 17. 19:44
 5/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nagyon sajnálom. Fizikailag a spontán vetélés nekem olyan volt mint egy mennyi, a missed ab. az kicsit speciális volt. Ugyanis utrogestant szedtem és amiatt nem akart elindulni a tisztulás, abbahagyására azonnal a doki és rá másfél hétre vérezni kezdtem. Csak kicsikét. Elmentünk moziba hogy kicsit kikapcsoljak, na a film közben egyszer csak elöntött a vér...rohantunk a kocsihoz, mire hazaértünk térdig úsztam, szó szerint. Napokig darabos vérzésem volt, az fizikailag viselt meg jobban. Pszichikaiag más volt mert itt volt már az akkor egyéves lányom, és tudtam hogy ha később jön a baba annak sok előnye is van és próbáltam azokra koncentrálni.
2019. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat:) Lelkileg megyek es felkészülök a holnapi napra:)
2019. jún. 17. 21:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Kitartást és mielőbbi felépülèst!
2019. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!