Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás mellett mennyi...

Szoptatás mellett mennyi esélyünk van hogy összejön a tesó?

Figyelt kérdés

Van egy kisbabánk pár nap múlva lesz 1 éves. És szeretnénk elkezdeni ősszel próbálkozni.

Szülés után 3 hónappal megjött a menstruációm 4x volt rendesen de február óta semmi. És még jelét sem érzem hasi görcs, fejfájás, mellfeszülés, stb

Fel éves koráig a pici csk anyatejes kapott, kb mikor kimaradt akkor tájt kezdtem csak reggel estére szűkíteni a szoptatások számát. Jelenleg is szoptatok reggel este, éjszaka 1-2x.

Júliusban megyek orvoshoz egy vizsgálatra mielőtt nekivágunk. Csak attól félek nem lesz belőle semmi így hogy nincs menstruációm, de ezzel igazából nem vagyok tisztában mert mindent lehet olvasni, hallani, hogy ki hogy esett/nem esett teherbe?

Van olyan akinek hasonló helyzetben sikerült teherbe esnie?

Az előző is viszonylag könnyebben összejött 2 hónap alatt.

Van okom aggódni hogy megbolondult a menstruációm?

Köszönöm a segítséget!



2019. jún. 17. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem, sokkal több (napi négy) szoptatás mellett, az első védekezés nélküli estén összejött. Hát meglepődtem azért, mert az első babánál ideális körülmények közt kilenc hónapig próbálkoztunk.
2019. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
1 éves volt a kislányom, mikor újra megjött, 20 hónapos volt, mikor nekikezdtünk a "tesóprojektnek", abban a hónapban az egész családon végigment valami nyavaja, így csak 1X tudtunk együtt lenni, 2 hét múlva pozitívat teszteltem. Most 23 hetes vagyok, a nagyobbikat 8 hetesen leválasztottam, mert szörnyen fájt a szoptatás 😐
2019. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 eves koraig cicilt. 8 hos volt mikor mondtuk johet. Nem jott. 1 honapja nem cicil, meglatjuk, h nekunk igy mikor jon. Napi 4tol kevesebb alkalommal szopizott, de nem sikerult.
2019. jún. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Iszsz baba a nagylányom, sosem kapott tápszert. 8 hetes korában megjött, 5 hónapos volt, mikor megfogant a kicsi. Így akartuk, nagyon örültünk neki és utólag sem bántuk meg, könnyebb, mint gondoltuk. 😊
2019. jún. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lányom 11 hós.

Napi 5-6 szoptatás

De van olyan nap amikor nem fogad el mást, akkpr több is van.


Tesó a pocakban a tesztek szerint.


3 menzeszem volt előtte, nem szabályosan.

2019. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!