Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sajnos kiderűlt hogy van pár...

Sajnos kiderűlt hogy van pár mióma nagyon rossz helyen a méhemben. Érdekelne tapasztalatok véleményetek. Leírom amit írtak. Vélemény?

Figyelt kérdés

Nem tudom így leírom a lényeget

A melső falban egy 17x16mm subserosus,részben intramuralis myomagöb látható,A hátsó falban egy 11x12mm intramuralis myoma göb ábrázolódik.

A melső falban a corpus-cervix határon egy 12mm myoma göb látható

Ez a lényeges egyik orvos azt mondja nem nem vészed lehet babám,másik azt hogy amíg ott van nem lehet

Nagyon félek 29éves vagyok volt már 1 vetélésem aggodom hogy nem lehet anya

Véleményetek mi?


2019. jún. 18. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ismerősünk is hasonló diagnózist kapott kb fél éve. Bár ő nem esett kétségbe, mert már van 2 gyereke. Na, most várja a harmadikat, pedig nem is tervezte :)
2019. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a hátsófalon van kb akkora mint neked ugyanott. Csak akkor derült ki a létezése mikor már 7 hetes terhes voltam. Azóta pedig 7 hónapos. Okozhat méhen belüli lemaradást, bár nem feltétlenül.
2019. jún. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Ezek nagyon picik, de azt mondták nekem, hogy nagyon sok múlik az elhelyezkedésen, egyébként egy 6 és egy 3 centis miómával estem teherbe és ki is hordtam, de engem nem sokat ijesztgettek.
2019. jún. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

engem igen,rossz helyen van sajnos.de egyszer sikerűlt a baba de elment 7hetesen.de örülök hogy nektek sikeretek van ,picike reményem van azért nem adom fel,de mindenhónapban a negatív teszt kikészít kicsit meghal a kelkem akkor :(

2-es mi az a lemaradás?

2019. jún. 18. 16:52
 5/11 anonim ***** válasza:
A lemaradást úgy értem, hogy nem akkora a súlya mint egy átlag babának. Ez lehet kismértékű, vagy nagy. Az enyém nagyon lemaradt de én nyertem egy toxémiát is magamnak amitől még jobban lemaradt méhen belül. Nagyon pici súllyal jött a világra. De 6 hónapos korára akkora volt mint bármelyik másik 6 hónapos.
2019. jún. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hála az istennek akkor már renben van minden : ) bízom benne én is kehetek anya
2019. jún. 18. 19:21
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Valeriana kapszula Anyukámnak elmulasztotta, nőgyógyász ajánlotta neki, bevált!
2019. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 az nem egy nyugtató?
2019. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 de igen, az.
2019. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is csak a 8. héten derült ki, hogy miómáim vannak, amikor vérzés miatt bementem a kórházba. Nekem három is van, egy 80mm, egy 104mm és egy 25mm-es. Ezek a terhesség végi értékek, eleinte kb fele ekkorák voltak, de a hormonok "felfújták" őket. Annyiból szerencsés volt az elhelyezkedésük, hogy a baba tudott fejlődni tőlük, viszont félő volt, hogy elakad a baba, így kiírtak programcsászárra.

Azt a vérzést leszámítva normális volt a terhességem többi része (és azt sem biztos, hogy a miómák okozták). A baba tényleg kisebb lett a korához képest (39. héten műtöttek), de jól volt, és azóta szépen behozta magát.

Most nem tudom, mekkorák lehetnek a miómák, remélem, a hormonok híján összementek, mindenesetre jövő tavasszal kezdem intézni a műtétet. Engem vetéléssel nem, de koraszüléssel ijesztgettek, szóval a kistesó előtt rendbe szedetem magam.

2019. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!