Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor volt az ovuláció?

Mikor volt az ovuláció?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem: Átlag 28 naposak a ciklusaim, 3-án jött meg, így elvileg az ovum 17-én volt. Aznap és előtte való nap is híg, átlátszó, vizes folyásom volt. 18-án délután együtt voltunk a párommal, az utolsó pillanatban húzta ki, tehát a végeredmény látható volt, . Egyből elélvezett, ahogy kivette. Kicsit aggódom, hogy nem lehetek-e terhes így. Egyébként sosem védekeztünk, és a kisbabánk is csak másodszori próbálkozásra sikerült. Most viszont még kicsi, úgyhogy nem szeretnénk egyből tesót. Nem vagyok tini, tudom, hogy működnek a dolgok, milliószor utánaolvastam ennek a nyák dolognak, amikor babát akartunk, viszont terhességem előtt sosem volt ez nálam érzékelhető, azért érdeklődöm. Az együttlétünk napján, és ma is nyákot tekintve száraz napom van. Érdemes receptért rohanni és 7 ezret kidobni, meg felborítani a hormonjaimat? Köszi a nem ledorgáló válaszokat.
2019. jún. 19. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Igen, érdemes bevenni az eseményutánit. A "csak másodszorra sikerült"- ön meg majdnem felnevettem... Ez ugyanis a rádnéznek és teherbe esel kategóra, egy átlagos, egészséges pár fél-egy évig próbálkozik, mire jön a baba, csak mondom.
2019. jún. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem szeretnél még tesót, védekezz! A kiveszi nem védekezés, hanem lutri.

Kérdésedre válaszolva igen, simán lehetsz terhes. Még ha mensi előtt lennél pár nappal azt mondom nem valószínű, de majdnem félidőben? Simán.

2019. jún. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!