Vajon terhesség?

Figyelt kérdés
Üdvözlök mindenkit. Véleményekre lennek kíváncsi. Nem szeretném elkapkodni a tesztelest nehovy megint csalódjak. Szóval múlt hónapban nagykn sok "terhes" panaszom volt. Mellfájás, mellnövekedés, hányinger, hányinger szagoktol, viszont 3 nappal hamarabb megjott. Igazából nem vettem észre hogy másabb lett volna mint előtte de utólag visszagondolva talán rövidebb volt mknt szokott lenni. A hányinger néha még előjön illetve a mellnagyobbodás is megmaradt, de más annyira nem. Most viszont késik a menstruácium már 3 napja és nem igazán vannak jelei hogy meg akarna jönni. Néha egy enyhe kis hasfájás de nem ilyen szokott lenni. Szerintetek teszteljek egyet? Ja és múlt hónapban annyira korán jött ez a mellfájásos dolog hogy még peteérés előtt csináltam tesztst mert mondom ez tuti nem mensi előtti mell panasz. Utána mensi előtti héten is csináltam, valamint a mensi végénél is. Igazábol mind negatív lett. De most ez a késés bezavart. Ezért vagyok kíváncsi előszőr mások véleményére. Nem akarok magamtól csalódni megint mert tervezzük a babócat.

2019. jún. 21. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
A teszt valaszt ad.
2019. jún. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezek nem "terhes panaszok", azok csak a hcg megjelenése után kezdődnek, és mivel neked nincs pozitív teszted, így nincs hcg a szervezetedben, sőt, meg is jött a menstruációd.

Egyébként reggeli első pisiből tesztelt 10es teszttel, ha negatív, nincs min tovább agyalni, ha pozitív, akkor pedig nagy lesz az öröm.

2019. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak akkor van esély terhességre ha nem jön meg,v esetleg van pecsételés de csak 1 v 2 napig tart és az is csak barnás
2019. jún. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, kifelejtettem, hogy ezek pms előtti panaszok. A pms előtti és a kora terhes panaszokat nem lehet megkülönböztetni egymástól, ugyan olyan tünetek, panaszok jelentkezhetnek.
2019. jún. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gobdolod, hogy leírod a fél életedet és akkor meg tudjuk mondani mennyi HCG van benned? Hát nem. Csinálj egy nyomorult tesztet, aztán kiderül.
2019. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó ha nincs normális válaszod inkább ne írj semmit,mert szerintem te sem örülnél 1 ilyen válasznak
2019. jún. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon ritka hogy valaki menses ellenére terhes legyen. Itt valahogy az emberek 90% mégis azt hiszi.

Sokszor leírtam már, ha azt hiszed hogy ezek terhes tünetek akkor tesztelj, hisz ha tüneteid vannak akkor azt a hcg okozza.

Ha a teszt negatív akkor viszont nincs hcg ergo nem vagy terhes.

2019. jún. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6os: te sem írtál különösebben hasznos választ.


Teszteljen. Ez az egyetlen hasznos válasz. Mondjuk ha nem ostoba mint a föld, akkor ezt tudhatná magától is.

2019. jún. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!