Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14+5 hetes vagyok, első baba....

14+5 hetes vagyok, első baba. Létezik hogy már van pocakom?

Figyelt kérdés

Úgy tudom hogy az első terhesség később kezd el látszani.

Az elején még puffadtam, de már hetek óta nem vettem észre, hogy puffadnék.

Viszont akivel régen találkoztam neki nagyon szembetűnő volt, sőt a szomszéd nem tudta hogy babát várok és rá kérdezett.

Valakivel elofordult már, hogy első terhes volt és hamar látszódott neki?



2019. jún. 21. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

"14+5 hetes vagyok, első baba. Létezik hogy már van pocakom?"

Ha sokan írják, hogy nem létezik, akkor visszamegy, vagy nem hiszed el, hogy nő? :O

2019. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
12 hetesen előreengedtek a postán... 14 hetesen már éreztem a mozgását az elsőnek is.
2019. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Nem lehetne jól érteni a kérdést?

Nekem furcsa és pont....

2019. jún. 21. 12:14
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Persze
2019. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Mikor a kisfiamat vártam 5 hónapos terhesen alig látszott. Most a 11+6 hétben járok és már egyértelműen látszik. A ruháim még jók, de kényelmetlenek.
2019. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Ennyi idős kismamaként nekem is látszott már vmi. :)
2019. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Sok mindentől függ hogy mikor látszik , pl genetika, a hasfal erőssége, méhlepény elhelyezkedése , pl az is számít ha hatra hajló mehe van valakinek!


Én az első babámat várom épp és nekem 24. Hetig senki meg nem mondta hogy terhes vagyok viszont onnantól 2 hét alatt ijesztően nagyot nőtt , most vagyok 26 hetes terhes és már átadják a helyet a metrón meg ilyenek szóval ez nagyon nagyon alkati és genetikai kérdés , jah és nem ducin estem teherbe teljesen átlagos súlyom és alakom van/ volt!

2019. jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!

Igazából furcsállom mert mindenhol ahol olvastam csak 16-18 hetet irnak hogy onnantól látszik jobban, első terhességnél általában később.

Ezért voltam kíváncsi kinek milyen tapasztalata van ilyen téren.

Normális testalkatúnak mondanám magam, 167 cm és 62kg,szerencsére csak 30dkg híztam (védőnő mérte).

Nem edzettem előtte semmit, úgyhogy izom nem sok van a hasfalon 😁 lehet azért látszódhat már...

2019. jún. 21. 13:35
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem 23 hétig úgy néztem ki mint aki csak hasra hízik utána ugrás szerűen megnőt 24. héttől adják át a helyett. Mondjuk előtte még farmerokba meg pólóba, pulcsiba jártam. Ja meg megjegyzik hogy már nem szélesedik hanem hasasodok meg hogy mekkora a pocak még idegenek is :D pedig én nem érzem nagynak 26 hetesen
2019. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12 hetes vagyok, elso bebi, de mar latszik rendesen a pocakom. Bo polokat hordok, mert nem jelentettem be meg a munkahelyemen sem, de mar van, akinek feltunt. Bar en meg mindig puffadok, foleg estefele, valoszinuleg inkabb ez latszik :)
2019. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!