Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnás folyás lehet a beágyazó...

Barnás folyás lehet a beágyazódás következménye?

Figyelt kérdés
4 napja késik a menstruációm, ám 1 napja barnás folyásom van (általában így kezdődik nálam a mens., de félek, hogy ez most esetleg nem az...)
2010. júl. 9. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet!

Nekem az első terhességemnél késett 9 napot 2 napig barnáztam azt hittem a felfázás miatt volt aztán mégis baba volt a dologban!

Miért nem szeretnéd a babát?

2010. júl. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy babás típus - talán a fiatalság gondolatai még ezek, de úgy vélem, ez nem fog változni.

Esélyt nem adtam a teherbeesésre, remélem, nem is

csúszhatott be - azt észre vettem volna.


Köszönöm a választ! :-)

2010. júl. 9. 10:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem adtal okot a teherbeesesre, akkor miert aggodsz?Az, hogy par napot kesik meg nem jelenti feltetlenul azt, hogy terhes vagy.Tobb dolog idezheti elo a menszi keseset, peldaul felfazas, stressz, fogyokura, hormon problema.Ha meg azt mondod, hogy mindig barnazassal szokott kezdodni, akkor biztos meg fog jonni.Hogy megnyugodjal, csinalj egy tesztet reggeli vizeletbol, az biztos kimutatja.
2010. júl. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nos, most nagyon úgy néz ki (érzésre is),

hogy ez havi vérzés. Ám úgy tudom, hogy

a terhesség alatt is előfordulhat a menstruáció,

s állítólag a legtöbb teszttel ilyenkor is lehet

próbálkozni - ám biztosabb, ha inkább a mens.

után nézek egy tesztet, nem?

2010. júl. 9. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!