Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szex utan 2 héttel vannak...

Xtina22 kérdése:

Szex utan 2 héttel vannak jelek vagy túl korai lenne?

Figyelt kérdés
Junius 8 an hajnalba voltunk egyutt gumival parommal! 11 en kellett volna eredetileg megjonnie de aznap delutan mar megis jott rendesen tartott 6 napig a menzeszem! Most 23 an tegnap reggel hanyingerrel ebredtem es egesz nap ereztem plusz allando ehseg erzet! De alig ettem inkabb sokat cigiztem lehet h attol van ez a allando hanyinger? Most este 23 an szexeltunk gumival most pont termekeny idoszakba vagyok! Az produkal mellfeszulest hanyingert ehseg erzetet? Vagy az h szexeltunk azert erzekeny feszul a mellem? Meg mert pomt peteeresem van? Letezik h a 2 hettel ezelotti egyutt letunk utan jelentkeznek ilyen tunetek? Terhes lennek? Nem biztositek az h megjott 2 hettel ezelott? Es h gumival csinaltuk?! Es most 13 nap mulva kell megjonnie...szerintetek?
2019. jún. 24. 02:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Védekeztetek, meg is jött.

Nincs mitől tartanod.

Hányinger bármitol lehet.

Sőt nem csak éhség érzet de kívánósság is lehet bármikor terhesség nélkül.

Ne aggódj.

De ha ennyire félsz akkor termékeny napokon ne legyetek együtt vagy szedj gyógyszert az óvszer mellé.

Persze ez hogy most voltál termékeny nem garancia hisz bármikor lehet ovud nem feltétlen a naptár szerint!.

De amíg védekezel megfelelően és meg is jön a havid addig ne aggódj éhen. Felesleges, a végén a stressz miatt nem fog megjonni

2019. jún. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem éhen hanem ezen *
2019. jún. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos a pástétom az oka.
2019. jún. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kiszakadt a gumi esetleg? Mert ha nem,nem is értem a kérdést
2019. jún. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hányinger lehet peteéréstől is (meg fronttól (vérnyomás) meg ételtől/vírustól is).
2019. jún. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat! Nem tudok rola h kiszakadt volna a gumi! Nagyon furcsa h 2 napja folyamatosan ehes vagyok de nem esik jol semmi hanyingerem is van! Tegnap este ota a mellem is olyan mintha feszulne!
2019. jún. 24. 10:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez tudod olyan hogy tok normalis tunet es valazeg eszre se venned/nem gondolnal ra de aztan elkezdesz agyalni higy becsuszott a baba es 5x jobban kielezodsz minden tunetre
2019. jún. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Olyan furcsan nagy lett a hasam is...menzesz elott lehet puffadas mellfeszules v hanyinger termekeny idoszakban? 12 nap mulva kellene megjonnie! Aprilis 30 an voltunk meg egyutt akkor egyszer egy percre se berakta gumi nelkul...de utana is majusba 12 en rendesen megjott 6 napig tartott vereztem rendeseneg akkor most ugye juni 8 an gumival jun 11 en kellett volna megjonnie de mar aznap 8 an delutan megjott es vereztem rendesen 6 napig...
2019. jún. 25. 12:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Fejezd már be a vergődést. Nem vagy terhes. Ne zabálj annyit, akkor nem lesz akkora hasad. Jah. És védekezzetek normálisan.
2019. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!