Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett ebben a hónapban két...

Lehetett ebben a hónapban két peteérésem?

Figyelt kérdés
A férjemmel a második babát tervezzük, de a kisfiam (most lesz 16 hós) születése óta még elég rendszertelen a menzeszem. Kitolódott az amúgy is hosszú 30-32 napos ciklusom 42-54 naposra. Most készülök orvoshoz (nem kifejezetten ezért, hanem az éves rákszűrés miatt), de szabi miatt csak júliusra kaptam időpontot. Viszont most az történt, hogy két hete volt egy kis barnázásom, petefészek szurka, ami másnapra elmúlt. Csináltam LH tesztet, full negatív lett. Egy hete szurkált újra a petefészkem, jött a szokásos tojásfehérje szerű folyás. Gondoltam na ez peteérés. Újabb tesz, full pozitív. Beírtam a naptárba, gondoltam akkor két hét múlva menzi. Erre tegnap kis görcsölés, ma reggel megyek mosdóba: megjött. Akkor most mi van? Két peteérés, vagy valamelyik teszt nem volt jó? De mindkettő egyértelmű volt...

2019. jún. 24. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán lehetett két peteérésed, ez normális ha néha néha előfordul, lehet stressztől, vagy akár még fronttól is. Másképp nem lennének nők akik a ciklusuk középidején kívül esnek teherbe :) még akár baba is lehet belőle csak sokkal kisebb a beágyazódás esélye mert mire odaér a méh nyh épp regenerálódik és nem erre készült :)
2019. jún. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menszesz előtt már mindenkinek erős az Lh tesztje, főleg ha érzékeny. Már érzékeli az új ciklus növekvő tuszoit. Nekem is minden hónapban ez volt és nincs kétszer ovulaciom.
2019. jún. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jún. 27. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!