Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett-e peteérésem ha nem...

Kittyke777 kérdése:

Lehetett-e peteérésem ha nem volt tojásfehérjés a váladék viszont barnáztam és a hőm pedig nem emelkedett azóta? Lehetséges hogy terhes vagyok? 4 napja volt p. é-m

Figyelt kérdés
Ami fura nekem az egészben hogy soha de soha nem volt barnázásom sem menzesz előtt sem a ciklus közben sem soha, nekem mindig ha megjött egyből jött meg szóval a testem nem egy barnázós tipus. Felfázni sem fáztam fel. 14. napon volt a barnázás de az ovu teszt nem volt 100% ban pozitiv. Máskor tojásfehérjés szokott lenni a váladék most meg vizes volt és azóta meg a hőm nem emelkedik, 36.4-en stagnál. Digitálissal mérek és szájban, eddig nem volt gond vele....lehet a hőmérővel van baj? Vagy így is lehetséges hogy terhes vagyok csak még nem kezdődött termelődni a progeszteron??

2017. márc. 6. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

4 nappal pé után biológiai képtelenség, hogy terhes legyél :) Terhességről beágyazódás után lehet beszélni.


Ovu lehet nyák hiányában is, nekem pl nem volt még is terhes lettem.

Barnázás hormongondra utal, beágyazódási vérzésnek meg túl korai ráadásul ahogy írtad a hőd se megy fel. Hőmérővel lehet gond, pl ha digitális (elemcsere).


Természetesen ezek ellenére is lehetsz majd terhes, lehet sikeres ez a ciklus. De még képtelenség terhesség számlájára írni. jó esetben még csak most fog elkezdődni a beágyazódás.


Ha nem meg fel a következő pár napban a hőd akkor valószínűbb, hogy progi gond van és nem repedt meg a tüsző sem.


Sajnos nem vagyunk orvosok tökéletesen nem tudjuk megválaszolni :)

De azt is tudni kell, hogy minden nőnél van évente egy, esetleg két ovu mentes ciklusa ami még nem feltétlen utal állandó hormonális gondra.


Sok sikert!

2017. márc. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztosan nem volt 4 napja peteérésed. Ha így lett volna a hőd már minimum elkezdett volna emelkedő tendenciát felvenni.


A barnázás lehet jobb esetben ovulációs vérzés, rosszabb esetben hormongond, ahogy az első leírta, semlegesen esetben meg nem jelent semmit, akár szex miatt elpattant hajszálér, vagy mikrosérülés is lehet. Beágyazódás miatt még nem lehet, arra 7-10 nappal ovuláció után lehet gondolni. Mondjuk azt hozzátenném, hogy nálam, amikor a 9-10. Dpo körül barnázás jelentkezett, sose lett baba, amikor terhes lettem kétszer, nem volt semmi barnázás a nemvárt előtt.

2017. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat, azt egyébként tudom hogy MOST még nem lehetek terhes, viszont ha volt p.é-m akkor lennie kell valahol egy kis vándorló megtermékenyült petesejtnek. Az előző terhességemnél p.é. után 3 nappal már kezdett emelkedni a hőm. Digitális hőmérőt használok, viszont olvastam a neten, hogy az ovu körüli barnázás jót jelent, azt h kifakadt a tüszőből az érett petesejt, ami olykor verzéssel jár viszont ha ez így van akkor miért nem látszik a hőmérsékletemen is..._
2017. márc. 6. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!