Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmaradt a menstruàcióm de...

Elmaradt a menstruàcióm de negatív a teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Junius 9én voltunk együtt pàrommal.

23.àn kellett volna megjönnie..

De semmi...

23.àn csinàltam egy tesztet az negatív lett..

Érdemes volna csinàlni egy újat? Dokihoz 1 hónap múlva kaptam időpontot.

28éves vagyok eddig mindíg 28napos volt.

Viszont múlthónapba 2xjött meg,2 hét külömbséggel.A derekam leszakad annyira fàj,a melleim érzékenyek.

Köszönöm a vàlaszokat előre is :)



#menstruáció #terhesség #teherbeesés #menstuàlció kimaradàs
2019. jún. 25. 13:46
 1/3 anonim válasza:
Csinálj új tesztet mi már egyszer benéztük így...
2019. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En a helyedben vennek meg egy tesztet, de egy masfajtat. Ha az is negativ, akkor tuti nem vagy terhes. Viszont lehet elkaptal valami fertözest, az is okozhat hasonlo tüneteket, ha ilyen fajdalmaid vannak inkabb ne varj egy honapot a dokiig, inkabb menj el egy masikhoz, vagy a korhazba.
2019. jún. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
34%
Ez inkább fertőzésnek tűnik. De csinalhatsz még 5-6 tesztet, ahogy az itt szokás. Csak tedd is fel a negatív tesztekről készült homályos fotókat, hogy mi is látjuk-e rajta a semmit.
2019. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!