Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik, mai teszt...

3 napja késik, mai teszt negatív. Hormonok miatt lehet, vagy esetleg baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 22-24 naposak a ciklusaim. Ma a 28 napnál tartok. Volt itthon Gábriel teszt, megcsináltam, negatív. Mikor megjön száraz vagyok, görcsölgetek, nem fájnak a melleim. Most mellbimbóm nagyon érzékeny, nem görcsölök, és fehér krémes folyásom van. Holnap milyen tesztet vegyek, ami, ha baba lenne, akkor halványan kimutassa? Ha a holnapi teszt is negatív, elkönyvelem, a hormonok játszanak velem.
2019. jún. 10. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Facelle
2019. jún. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Szia. Azt nem tudod mikor volt a peteérésed? Az mindegy, hogy 22-24 naposak a ciklusaid, lehet ez pont egy olyan ciklus volt, ahol sokkal később volt peteérésed. Így eltolódik minden, a nemvárt napja, stb. De ha ténylegesen 4-6 napja késik, akkor már bármilyen teszt kimutatja.
2019. jún. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mikor lehetett peteérésem. 24 napnál sosem volt több a ciklusom, ezért furcsállom a dolgot. Lehet később volt peteérésem, és tolódik minden. Holnap du tudom még csinálni a tesztet. Veszek facelle, és ha baba, akkor a du is kimutatja?vagy várjam meg vele a szerda reggelt?
2019. jún. 10. 08:09
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Várd meg vele a reggelt.
2019. jún. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csináltál tesztet kérdező?

Hasonló cipőben járok én is.

2019. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!