Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció előtt megrepedhet...

Inszemináció előtt megrepedhet idő előtt magától a tüsző?

Figyelt kérdés
Tegnap 19 mm volt a tüszőm, de csak pénteken akarják megcsinálni az inszemit, azt mondta a doki, hogy addig még adjak be két Meriofertet magamnak. Mi van, ha péntekig magától megreped? Mert elég nagy a mérete. Buktuk az egész stimus hónapot akkor?
2019. jún. 25. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Megrepedhet es akk buktatok, ha csak nem sikerul termeszetes uton a baba...


Amugy en azt csinalnam amit a doki mondott, o jobban ert hozza nalunk, tobb esttel is talalkozott.

2019. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg bízni a dokiban! Tudja mit csinál!
2019. jún. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megrepedhet persze ovulacio indukcio nelkul is ha eleri azt a bizonyos meretet. Mi is lekestunk emiatt 2inszemet vagyis aznap volt az ovum reggel amelyik nap delutan inszem volt. Mar tudtam elore h eselytelen az ugy ilyenkor. En ezek utan magamnak szamoltam h mikor mit vegyek be es szurjak es igy kb 3 napos "csalassal" sikerult kul meg most is a csodat varhatnank.
2019. jún. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na akkor csak imádkozhatok, hogy ma este ne érezzem az ovufájdalmat, mert akkor holnap reggelre megreped. Ma este kell beadnom az tüszőrepesztőt, de ma már 21 mm volt.
2019. jún. 26. 13:34
 5/5 Pannita ***** válasza:
Sziasztok. Szerintem nekem is hamarabb megrepedt. Mindig pontosan 28 napos a ciklusom. És mindig a 15.napon volt az inszeminacio. 13.nap este 9kor kellett beadni az ovitrellet. Kettő inszeminacio volt így, most a 3.eredmenyet várom. Az a 12.napon volt. 10.napon 1*15 és 3*16 tuszoim voltak. 11.nap reggel adtam be az ovitrellet.
2019. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!