Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lenne egy Fontos kérdésem...

Lenne egy Fontos kérdésem Vajon terhes vagyok e vagy sem? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nektek volt már olyan hogy úgy voltatok együtt a párotokkal hogy megvolt??

Na hat én így voltam egyut a barátommal és másnap ilyen nagyon sötét barna tojás jött

Sokan azt mondtak hogy ez a terhesség első jele

Szerintetek mi ez ??

Enis kezdem úgy érezni hogy egy életet hordok a szívem alatt de meg nem vagyok benne biztos!

Sok változás történik velem ami elég figyelem felkelto

Pl: nagyon faradekony vagyok,

Hány íngerem van elég sűrűn,

Minden reggel amint ki kelek az ágyból szèszulok;emelygek

És a legfurcsább az hogy én azelőtt imádtam a csípőset

De mostmár hányok tolle és csak az édes megy

Amit olvasgatok mind arra utal hogy terhes vagyok

De van egy kis bökkenő

Én ugyan úgy menstrualok minden hónapban !!

Vajon mi lehet ez

Terhes vagyok vagy sem ?

Leci segítsetek nekem

Előre köszönöm a segítséget 🙂



#tünet #első timeszter
2019. jún. 25. 22:01
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Szóval akkor most a "google javító" az analfabéta, és nem te?
2019. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Viktória én meg szívből javaslok neked egy anatómia tankönyvet (ha már biológia órán nem vettél részt) hogy megértsd miért nem menstruálhatsz ha terhes vagy.
2019. jún. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Helloka

Láttam a hozzászólásokat a kerdesemhez

És kepzeljetek el hogy 12hetes múltam tegnap a menszeszem pedig tegnap előtt alt meg

Szóval úgy lácik hogy mégse én vagyok az analfabéta

Na több komment nem kell ha valakinek nem teccik valami nyugodtan írhat üzenetben

😊

2019. júl. 11. 02:58
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Te tanulj már meg helyesen írni. Mi az, hogy teccik és társai?
2019. júl. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

34 ne csodálkozz, az egész egy nyári szünetes kamu. Mind tudjuk hogy nincs menstruáció és terhesség együtt és nincs az a nőgyógyász aki ilyet mond, különben már adhatnâ is vissza a diplomáját. Szegény kérdezőnek meg jó ha a 8 általános megvan...


Amúgy igen előfordulhat vérzés terhesség alatt, de az sosem menstruáció. Különben hova agyazodott volna be a megtermékenyített petesejt? Terhesség alatti vérzés sosem normális, de ettől még ki lehet hordani egy terhességet. Én pl hetekig véreztem egy hematóma miatt, szerencsésen megúsztuk és azóta a fiam 8 hónapos.

2019. júl. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

34-es hát nem érted hogy a google helyesírása nem jó? 😁 Mert a google javító javítja ki 😂

(Ő szerinte) 😂

2019. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!