Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aggódom, lehetek terhes?

Aggódom, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2 hete voltam együtt a barátommal.(ovuláció után egy nappal) Természetesen óvszerrel védekeztünk. Eddig többször szeretkeztünk nálam, és minden együttlét után leellenőriztük az óvszert. (Felfújta/ megtöltötte vízzel) Most viszont nála voltunk, és a szex után elmaradt ennek a leellenőrzése. Alapvetően nagyon parázós ember vagyok, és néha rá tesz az is egy lapáttal, hogy a pesszimizmusomnak köszönhetően,be beszélem magamnak a lehető legrosszabbat ami történhet. Szóval 20-25 esetből egyszer fordul elő ilyesmi, de én már sík ideg vagyok. Folyton a netet böngészem, ahol mondanom sem kell még inkább csak be paráztatnak az információk. A mensim holnapra, holnap utánra várom. Teljesen össze vagyok zavarodva, (lehet feleslegesen). Viszont ha késik, lehet a folyamatos rágörcsöléstől?

2019. jún. 25. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Késhet a stressztől, de különösebb ok nélkül is. Ha kiszakadt volna a gumi, azt valószínűleg észre veszitek. Ha rendesen használtátok, nem kell aggódnod.
2019. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Ne görcsölj!Persze,hogy ha stresszelsz,az kihathat a menzeszedre is.

Biztosan csak túlaggódod,én is ilyen vagyok. Mindenesetre holnap vegyél egy 10-es érzékenységű terhességi tesztet,és ha addig nem jön meg,holnapután reggel,első vizeletből csináld meg,hogy megnyugodj.

Addig is ne aggódd túl.😊

2019. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem késik, szóval irreleváns az egész kérdés. Nyilván késhet az idegességtől, szóval hagyd abba.
2019. jún. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon mókás lehet nalatok az utojatek. Mi altalaban egymast simogatjuk vagy osszebujunk, nálatok meg lufi van. 😂 Bocs de elég elképzelhetetlen számomra hogy az ondós kotont toltogessem vizzel vagy fujkaljam. Akkor miert nem szedsz gyógyszert?
2019. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
De jó, hogy ilyen óvszer ellenőrzős emberrel nem hozott össze a sors! Nem hiszem, hogy tudnám tolerálni. Szerintem ne szexelj. Szemmel láthatóan úgysem segít a frusztrációdon.
2019. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Off tipp: a lufizásnál kevésbé illúzióromboló és még higiénikus is egyszerűen becsomózni az óvszert, ha kicsit megnyomkodod, azon is észre lehet venni, hogy ha lyukas.
2019. jún. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen az sokkal jobb. 🤘 Ja nem. 23 eve ovszerezek EGYSZER szakadt ki egy rossamnnos ovszer. Es ennyi. Akkor lettem allapotos mikor szerettem volna. Ha valaki épeszű és elolvassa a tajekoztatot annak nem lyukad ki es akkor nem kell fujkalnia meg nyomkodnia meg az istentudja mit csinalnia. Ha annyira fél valaki szedjen melle bogyót vagy használjon hormonmentes huvelykupot is az ovszer MELLE (tehat nem helyett).


Annyira annyira frusztralt lehetsz, hogy en is azt gondolom inkabb hagys ezt ra.

2019. jún. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!