Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklusaim általában 31 naposak...

Ciklusaim általában 31 naposak. Utolso menzi okt 10-én volt. Azota nem jött meg. Okt.25 kicsi barnázás. Ma szintén kicsi barnázás, inkább pecsételés. Merjek már tesztelni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem merjél! Ha van baba, azt valószínűleg már kimutatja. Ha nincs, akkor pedig legalább tudod. Vannak egyéb tüneteid is?
2008. nov. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem okt.13-án volt mens.és mertem már tegnap is,meg ma is tesztelni ;)de nem szeretném elkiabálni 3 vetélés után :(

Szép napot! :)))

2008. nov. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú mintha csak én irtam volna nálam is dettó ezek az adatok, volt nálam is barnázás az volt a beágyazódás, nov.7- én teszteltem lilyvel pozitivat, azóta hála égnek én nem barnáztam.Áprilisban volt egy vetélésem sárgatest hormon hiány miatt, most emiatt utrogestant kaptam dokihoz 21-én megyek akkor leszek pont 6 hetes.Tüneteid vannak? Én rettentő álmos vagyok és a melleim nagyon fájnak hányinger csak ritkán van.Szerintem tesztelj nyugodtan és mindenképp ird meg nagyon szoritok és minden jót kivánok.
2008. nov. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyéb tünetem sajna nincs, hacsak az nem, hogy mindig álmos vagyok.De menzi előtt ilyenkor már szoktam görcsölni.Holnap lehet tesztelek.
2008. nov. 13. 11:08
 5/8 A kérdező kommentje:
Feltűnt, hogy néha hasszukám van, de se hányinger, se cicifájás. Nagy baj ez? lehet ez babó? első babó lenne
2008. nov. 13. 11:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

hasszurka vagy mi nekem sincs,csak mellfeszülés,érzékeny mellbimbó,reggel émelygés,de ami a legrosszabb hogy még biciklin is el tudnék aludni :DD

szerintem tesztelj nyugodtan,reggeli első vizeletből(Medi-Lab elég érzékeny)

1 válaszoló voltam

2008. nov. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, a 2. elnéztem...
2008. nov. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sajna tegnap este megjött a menzim. Kicsit vagyok csak elkeseredve, mert ez az első hónap, hogy próbálkoztunk.Túl szép lett volna, ha elsőre összejön. Mindenkinek szorítok. Boldod babavárást.
2008. nov. 14. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!