Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 napja késik,2 teszt negatív...

14 napja késik,2 teszt negatív, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Több, mint 1 éve abbahagytam a fogamzásgátló szedését. Előtte sem volt napra pontos a menstruációm, most sem az.


Idén: január 24., március 7., április 14., május 14./15.-én jött meg.


Egyszer használtam esemény utáni tablettát (Escapelle). Április 7.-én történt baleset miatt április 8.-án vettem be.


Ha 35 napos ciklussal is számolok, akkor június 17/18.-án kellett volna megjönnie.


Június hónapban voltam beteg (nem szedtem antibiotikumot), vizsgáztam, stresszes voltam anyagi gondok miatt, és elkezdtem dolgozni.


Tüneteim óriási fáradtság, reggeli rosszullét, kívánósság nincsenek. Sokat jártam mosdóba, de valószínűleg a megnövekedett folyadék fogyasztás miatt. Viszont sokszor volt alhasi fájás érzésem, illetve most biztos megjön érzésem.


2negatív tesztem van. Egyiket 1 hét kimaradás után június 25.-én délután készítettem. Másikat 1.5 hét után június 27.-én reggeli vizeletből.


1-2 napja fáj a cicim. Ami 5-7nappal hamarabb kezdődik, mint a menzeszem. Illetve tegnap és a mai nap a bugyimon az a fehéres-átlátszó ragadós hüvelyi folyás volt. Ami, ha jól tudom nem menzesz előtt jelentkezik. Viszont az Escapelle tabletta bevétele után is volt ilyesmi rá 3 napra, még áprilisban, de ezután 3 napra megjött.


Június 8-9. Hétvégén volt egy “megszakításos” együttlét maximum 15 másodperc. De mozgás sem volt igazából. És a teszteket is bőven 2 hétre rá készítettem. Egyébként óvszerrel védekezünk, egyszer sem szakadt ki, nem csúszott le.


Kedden elmehetek nőgyógyászhoz időpont nélkül is? Járt már így valaki? Remélem csak a stressz okozza, 2 hete ezen izgulok. Köszi a válaszokat!



2019. jún. 30. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, konkrétat csak az orvos tud mondani, és at. hogy időpont nélkül mehetsz-e, azt orvosa (és rendelője) válogatja. Nekem a cicifájás volt az első jelem, amikor terhes lettem, meg valami "más" érzés az alhasamban, semmi konkrét, és nekem is hiányoztak a tipikus tünetek, mint hányás, hányinger, kívánósság, úgyhogy ez nem jelent semmit. Elméletben a tabletta, stressz, meg sok egyéb is okozhatja a kimaradt menzeszt, úgy tudom, fél évbe (vagy még több is) telhet, míg a tabletta hatása teljesen kiürül, szóval alapból lehet, hogy csak emiatt játszadozik veled a szervezeted. A negatív tesztek, (esetedben) sajnos, nem feltétlenül megbízhatóak, nekem 6 hetesen is negatívat jeleztek... Szurkolok, hogy úgy sikerüljön, ahogy szeretnéd! Majd jelezz vissza, mi volt :)
2019. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, na, mi a helyzet? :)
2019. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nga92 válasza:
Voltal orvosnal? En is hasonlo helyzetben vagyok, csak en nem vettem tablettat
2019. júl. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltam orvosnál kedden. Először nem adtak időpontot délelőttre, csak délutánra. Mindenképp érdemes időpontot kérni. :) Először megvizsgált kacsával, meg megtapogatott. Ott azt mondta rendben van. Aztán hüvelyi UH-n látott egy foltocskát aminek elméletileg világosabbnak kellett volna lennie... de az ambuláns lapomra azt írta, hogy terhesség nem látható. Másnap vérvételre kellett mennem (HCG szintet nézték). Pénteken pedig megkaptam az eredményt, hogy a labor szerint sincs meglévő terhességem (HCG szint 2 alatti). Valószínűleg az Escapelle zavart be, de vettek kenetet is, szóval majd elválik. :) 10 nap múlva tesztet azért kellene csinálnom, mert még mindig nem jött meg. Köszönöm, hogy írtatok!
2019. júl. 7. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!