Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok szerintetek?

Hajnal7676 kérdése:

Terhes vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés

Volt szex, lehet baba. Teljesen összevissza ciklusaim vannak. 43 éves vagyok, van már több gyerekem is. Sokszor voltam már úgy, hogy az agyam becsapott de mindig éreztem hogy mi az igazság. De most tudom hogy babám van. Nagyjából másfél hete volt pecsételgetés de az is abba maradt. Fáradt vagyok, fáj a mellem, a mellbimbó nagyon érzékeny, barnább is lett, szédülés, néha hányinger. A hasamba mintha medicinlabda lenne, szurkál, görcsöl és egyszerűen tudom hogy babám van. 4 hetes lehet most kb. Voltam orvosnál, hüvelyi uh nézett meg és mondta, hogy 11 mm a méhnyálkahártya de nem lát még semmit, menjek vissza két hét múlva, és egy hét múlva teszteljek. Az eddigi 2 tesztem negatív lett. Egy hét múlva vasárnap kell csináljak 10 es érzékenységű tesztet reggeli elsőből. Sajnos nem tudom mikor nem kéne megjonnie de nem fog. A pecsételgetés lehetett a beágyazódás től mert 2 napra rá kezdődtek a tünetek, a cicimmel meg az aluszekonysaggal. Aztán ma már szédülés, enyhe hányinger és hát a melleim... A mellbimbomhoz nem lehet hozzaerni... Nagyon szeretnénk a babát a férjemmel... Csak még akartam osztani olyanokkal akik hasonló cipőben járnak mint én.

Köszönöm.



2019. jún. 30. 22:14
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
86%
Vagy változókor...
2019. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
Hat ja. Vagy vagy. Kiderul majd.
2019. jún. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
Húha, nagyon drukkolok! De ha a doki látta a nyálkahártyát, hogy milyen vastag, az jó jel. Plusz a tünetek. Tudom, milyen idegesítő a nega teszt, hasonló cipőben járok most én is. Nekem 2 napja késik és tegnap negatívat teszteltem. Nekem szülés óta össz 3x jött meg, de össze-vissza...ja, amúgy én 42 vagyok!
2019. jún. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tüneteket a terhesség okozná, akkor pozitív lenne a teszt.
2019. jún. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is gondoltam erre. Ezért úgy vagyok vele, hogy ha baba van akkor megtartjuk és boldogok leszünk. Ha nincs akkor se fogok összetörni. De reménykedem még. Kedves harmadik, drukkolok neked, hogy baba legyen. 10 éve várok erre a babára...vanna tüneteid?
2019. jún. 30. 23:05
 6/47 A kérdező kommentje:
Azért még tesztelek a héten 10 essel, reggeli elsőből ha nem jön meg közbe semmi amit nem szeretnék... Megirom majd de jó lenne addig még ha írnának olyanok akik oltják már így...
2019. jún. 30. 23:15
 7/47 A kérdező kommentje:
* akik voltak már így.
2019. jún. 30. 23:16
 8/47 anonim ***** válasza:
42%
Ha bebeszéled magadnak, akkor persze hogy lesznek tünetek,miközben a teszt meg negatív!
2019. júl. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
50%

Én szurkolok, de ha ezeket tényleg HCG okozná, akkor az érzékeny teszten már látszana.


Persze ez nem jelenti, hogy nincs baba, de a tüneteket biztosan nem ő okozza. :(


Remélem 1 hét múlva már nagyon fogsz örülni :)

2019. júl. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
25 ös tesztet csináltam. Lehet türelmetlen vagyok vagy tényleg változó kor nem tudom, meglátjuk. De azt a legrosszabb hallani, hogy be beszélem magamnak... Aki hasonlóan volt vagy van az tudja milyen érzés a várakozás és a remény.
2019. júl. 1. 08:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!