Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok szerintetek?

Hajnal7676 kérdése:

Terhes vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés

Volt szex, lehet baba. Teljesen összevissza ciklusaim vannak. 43 éves vagyok, van már több gyerekem is. Sokszor voltam már úgy, hogy az agyam becsapott de mindig éreztem hogy mi az igazság. De most tudom hogy babám van. Nagyjából másfél hete volt pecsételgetés de az is abba maradt. Fáradt vagyok, fáj a mellem, a mellbimbó nagyon érzékeny, barnább is lett, szédülés, néha hányinger. A hasamba mintha medicinlabda lenne, szurkál, görcsöl és egyszerűen tudom hogy babám van. 4 hetes lehet most kb. Voltam orvosnál, hüvelyi uh nézett meg és mondta, hogy 11 mm a méhnyálkahártya de nem lát még semmit, menjek vissza két hét múlva, és egy hét múlva teszteljek. Az eddigi 2 tesztem negatív lett. Egy hét múlva vasárnap kell csináljak 10 es érzékenységű tesztet reggeli elsőből. Sajnos nem tudom mikor nem kéne megjonnie de nem fog. A pecsételgetés lehetett a beágyazódás től mert 2 napra rá kezdődtek a tünetek, a cicimmel meg az aluszekonysaggal. Aztán ma már szédülés, enyhe hányinger és hát a melleim... A mellbimbomhoz nem lehet hozzaerni... Nagyon szeretnénk a babát a férjemmel... Csak még akartam osztani olyanokkal akik hasonló cipőben járnak mint én.

Köszönöm.



2019. jún. 30. 22:14
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
Még nem. Most megyek majd tesztet venni. Dolgozom közbe...
2019. júl. 1. 11:42
 22/47 A kérdező kommentje:
A tüneteim azóta is ugyanúgy vannak...
2019. júl. 1. 11:42
 23/47 A kérdező kommentje:
És folyton ezen rugózok, pedig nagyon komoly gondjaim vannak...
2019. júl. 1. 11:46
 24/47 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nekem is, szombaton nega teszt és azóta se jött meg. És már minden elterelést csinálok, hogy ne ezen agyaljak, kertészkedek, meg mindenfélét kitalálok, de folyamatosan erre gondolok akkor is. Ez a legrosszabb, amikor nem tudja az ember, hogy igen vagy nem.
2019. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg ez a legrosszabb...
2019. júl. 1. 13:06
 26/47 A kérdező kommentje:
Utolsó, vannak tüneteid?
2019. júl. 1. 13:07
 27/47 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén ha nem velem esik meg, en wl se hinnem amit leirok mindjart. Az első terhessegem nagyon nehezen jött össze 7. Hettol vtak tuneteim. (hanyinger es semmi egyeb, de az olyan hanyinger amilyen elotte soha máskor, az amikor egy pohar viztol is hanynod kell de nem hanysz na midnegy tudom van aki hany is, meg ez vele jar de nekem elotte betegség kapcsán nem volt ilyen csak akkor terhesen, mert betegségnel fajt a gyomrom is stb)


Na lenyeg h szerettunk vna masodik babát is, abbahagytuk a vedekezest 3. honapban mondom a ferjemnek meg joval mensi elott 2-3 nappal h szerintem terhes vagyok, mert uaz a nonstop hanyinger van. Teszteltem, negatív. (hozza tartozik h a nagyot meh szoptattam akkor es is a mellbimbom olyan volt mintha egesz nap parázzsal egetnek igy a hanyas melle) na mindenesetre vártunk, vártunk ea 7hetesen mar volt szivhang is. A teszt kb keses utan 2nappal lett halvany + (xepil).


Mondhatnatok h biztos elobb v kesobb fogant de mivel elotte volt egy vetelesem is igy vtam kontrollon abban a honapban es kb 2nap ide-oda meg tudta mondani az ovumat a doki (valamint en melle homeroztem is mert kellett a progipotlas a vetélés miatt)


Szoval lehet az is persze h beteg voltam (marmint gyomorrontasos vagy akarmi, mert nem zarom ki) vagy en nem tudom de hogy nekem mar 4hetes terhesen is hanyni kellett az biztos.


A terhrssegem megmaradt es melle meg annyit h nekem halalpontos a ciklusom mint egy oramű mar vagy 16eves korom ota (most 39vagyok)


Barmi DE TÉNYLEG BÁRMI LEHET! A testünk nem minden esetben olyan amilyen. Persze ne csalódj, ne eld bele magad de hatha igy jársz

2019. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszönöm szépen hogy leirtad. Megzsultel már vagy babás vagy még?
2019. júl. 1. 13:41
 29/47 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Szval nekem is a lányom még szopik, 15 hónapos. 10 hós korában jött meg először, januárban. Aztán semmi. Márciustól próbálkozunk, akkor lecsökkentettem a szopikat, mert éjjel szopott a legtöbbet. Áprilisban szépen meg is jött. De aztán amikor reménykedtem, hogy hátha, 21 napra megjött. Ez pedig az a ciklus, aminek ha a 28. napján megjött volna, akkor az pénteken történt volna meg. Tehát ez akkor ma a 30. nap. Teszt nega a 29. napon. Tünetem nem nagyon van, csak fáradtabb vagyok. De ez bármi lehet. De mondom, nekem kb a 6-7. héttől van az émelygés (amúgy több gyerekünk is van, szóval ismerem a testem terhesség esetén).
2019. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
Illetve 31. nap ma már.
2019. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!