Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Általában 14. napon volt...

Általában 14. napon volt pé-m, de most a 24. napon. Hogy számolják ki, hogy mikor van a szülés várható időpontja? Tüszőrepedés júni.12-én volt.

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mivel a beágyazódás napját nem tudják az orvosok pontosan meghatározni ezért minden terhességet az utolsó menzesz első napjától számolnak,függetlenül attól h mikor volt peteérés.
2010. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ha későn volt tüszőrepedés akkor nem ua a szülés időpontja mint normál esetben?akkor rászámolják azt a pár napot?
2010. júl. 16. 12:49
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem számolgatnak semmit az orvosok! Minden esetben a menstruáció időpontját nézik! Nekem pl közvetlen mensi után volt pé-m, és akkor is fogant meg a baba, már nemvárt előtt 5 nappal!!! tök erős pozitív tesztet produkáltam. Mondtam a dokimnak, de a szülés időpontját nem hozta előbbre, mert ez nem számít. Kiírt napon szültem, de látszott a baba bőrén hogy túlhordtam pár napot:) De ez nem jelent semmit, édes gyönyörű kisbaba:)
2010. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi értem
2010. júl. 16. 14:05
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem az utolsó mensitől számolták, mert később volt a peteérésem. Ez már a korai ultrahangokon is látszott (egy hét különbség van). A 12 hetes genetikán az orvos e-szerint módosította a szülés várható idejét.

Neked nem írta felül a dátumot?

2010. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ma 6 hetes és 6 napos vagy. Ilyenkor már van szívverés, és a babád CRL-je 8mm körül van :-)
2010. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ha késői peteérés volt pl. egy 50. napon na az azért már nem mindegy ugye ??? :)


ilyenkor a doki korrigál! ha vezetsz görbét úgy meg még jobb.+ főleg ha UH-s cikluskövetés volt akkor tudja a fogantatás körülbelüli pontos időpontját!

2010. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az orvos szerint csütörtökön 5+4 napos voltam 4250 volt a BHCG-m.Ultrahangon nem követtek.Már lemondtunk a babáról.
2010. júl. 17. 08:48
 9/12 A kérdező kommentje:

Esetleg még Juni.19-én lehetett pé-m.


[link]

2010. júl. 17. 08:53
 10/12 anonim ***** válasza:
2010. júl. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!