Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttléttől számítva 14....

Együttléttől számítva 14. napon már a teszt mutatná ha terhes lennék?

Figyelt kérdés
Köszi
2019. júl. 2. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Esetek 90%-ában igen, ha nem akkor amíg nem jön meg 2 naponta teszt 1" nap után doki mert rnnyi késésnek is oka van egy egyèbként szabályos ciklusban is
2019. júl. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Nem az együttléttől kell számolni, hanem a fogantatástól a bő két hetet. A fogantatás pedig a tüszőrepedést követő 24 órán belül következik be - mivel annyit él a petesejt. A fogantatás megtörténhet 3-4 nappal aktus után is, ha épp akkor van tüszőrepedés. A tüszőrepedéstől kell számolni, ha az nem ismert pontosan, akkor inkább érdemes három héttel számolni az együttléttől.
2019. júl. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mutathatja, olyankor egész halvány a 2. csík. Nekem is így volt. Aztán csináltam kb. 1 hét múlva, és erősebben mutatta a 2.csíkot. Mi nagyon szerettük volna a babát, úgyhogy nagy volt az öröm, rohantam is a férjemhez.
2019. júl. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attol fugg milyen tesztet haszmalsz
2019. júl. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!