Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuteszt ovuláció előtt...

Ovuteszt ovuláció előtt folyamatosan erősödik, vagy lehet halványabb is?

Figyelt kérdés
A 9. napon kezdtem a tesztelést és már majdnem egyforma volt a két csík, aztán ma - 10. nap - meg már sokkal halványabb. Előfordulhat ilyen pé előtt, vagy folyamatosan apról-napra erősödnie kell a második csíknak? Kicsit korainak tartanám, hogy a 8. napon lett volna ovum, ráadásul még mindig érzem a petefészkaimnél a feszítő érzést, ami ugye ovu után meg szokott szűnni.
2010. júl. 9. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyan így jártam!

Nekem a 8.napon halvány volt,a 9.napon majdnem ugyan olyan szinű,ma meg még nem csináltam,majd este.

Nekem tünetem sem nagyon van.A hőm két napja 36 és az azelőtti napokban 36.3 36.4 volt.A nyálkám meg krémes szerű nem tojásfehérjére hasonlit,viszont este a párommal szeretkezés előtt megnéztük és akkor viszont nyúlós volt...

Nem tudom,mi van ilyenkor én sem...

Te méred a hődet?A nyálkád milyen? Sokat számitanak ezk is,hogy megtudd biztosra a peteérésed.

Te méred a hődet?

2010. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
---Te méred a hődet ? kérdés,bocs:DNem tudom mit keres ott a második?!:D:D
2010. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mérem, még nem ment fel de a nyákom már kezd tojcsis lenni. Ma is tesztelek aztán meglátjuk. Meg érzem, hogy feszítenek még a petefészkeim, vagyis még nem lehetett pé-m.
2010. júl. 10. 14:26
 4/4 A kérdező kommentje:
A tegnapi tesztem még halványabb lett, viszont a hőm ugyanannyi, nem tudom mi van...
2010. júl. 11. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!