Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pearl index óvszernél 2,...

Pearl index óvszernél 2, megszakításnál 4, komolyan ennyi a különbség?

Figyelt kérdés

Pearl index: 100-ból hany nő esik teherbe 1 éven belül ilyen védekezés mellett, ha körúltekintően alkalmazza.


Nekem megdöbbentő, hogy csak ennyi a kúlönbség. Viszont így már értem miért válaszzják sokan a megszakítást. Van köztetek olyan, akinek így jött össze a baba?


2019. júl. 6. 06:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Megszakításnak nem 4, hanem 40
2019. júl. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A statisztika szerint 4
2019. júl. 6. 06:54
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Bemondáson alapuló számok? Biztosan pontos lesz. Ebben benne van a "véletlenül" kihagyott bogyók, a "nyugi, szólok" és a "csak előváladék, attól nem lehetsz terhes" is?
2019. júl. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem, annak 18 az indexe, a 4 a körültekintő alkalmazásra vonatkozik. A hétköznapi alkalmazásnál már 18 az indexe
2019. júl. 6. 07:03
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Kizartnak tartom
2019. júl. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
Én meg nem tartom kizártnak. 10 éve megszakítással védekezem a férjemmel, több százszor voltunk együtt és nem csúszott be baba. Amikor szerettük volna, akkor pedig elsőre összejött, így termékenységi kérdés sincsen.
2019. júl. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

A guminál benne van ebben a kiszakadt óvszer is, ahol még mindig ott a lehetőség az esemény utánira.


A megszakításnál meg benne van a sok korai magömléses pasi, aki nem tudja időben kivenni. Ha csak előváladék jut be, akkor hajlandó vagyok elhinni, hogy csak 4. De sok pasi nem képes visszafogni magát.

2019. júl. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Megszakítás 35, legalábbis mikor utoljára tanultam róla, annyi volt. Lehetetlen a 4, hibás forrást néztél.
2019. júl. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

[link]


"Elég megnézni, hogy a módszert használó harmadik világbeli országokban hány gyermek születik egy családban."


Mi a jó ebben, hogy itt terjesztitek a hülyeséget, hogy nyugodtan lehet használni, teljesen biztonságos?

Ez ilyen Fidesz propaganda, hogy hátha ettől több gyerek születik, mint a CSOK-ra?

2019. júl. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

Ez tökéletes használatra vonatkozik. Tipikus használatnál rögtön 27 a megszakítás pearl indexe.

És valljuk be, a megszakítást jóval könnyebb el.szni, mint a gumival való védekezést. A guminál max mi történhet? Kilyukad. De még akkor is elmehetsz esemény utániért (ami a statisztikában nyilván nem szerepel!).


Ha tipikus használattal 27 a pearl index, tökéletessel meg 4, akkor ezek szerint elég sok olyan pasi van, aki azt gondolja, hogy tudja használni a módszert, aztán mégse...

2019. júl. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!