Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Plus500 tőzsde vélemény?...

Plus500 tőzsde vélemény? Mekkora a különbség a demó és a valós között? Kifizetés megbízható?

Figyelt kérdés

Mármint azt értem, hogy ugyanazok az árfolyamok vannak ugyanazokkal a változásokkal, esésekkel, ugrásokkal, de mégis sokan mondják, hogy teljesen más a kettő. De miben?

Ha az árfolyam ugyanaz, akkor miben más?

Eddig utánanéztem alaposan, próbálgattam, és nem jövök rá, hogy miben lehet más. Apró tétekkel játszom a demó számlán is, hogy minél reálisabb legyen. Eddig nyrtem/vesztettem felváltva, most plusz 40k-ban vagyok az eredetihez képest. Gondolkodom, hogy pár héten belül elkezdem élesben is, de megrémít, hogy azt mondják, hogy full más mint demóban. Másik kérdésem pedig az volna, hogy, ha be is teszek pénzt és mondjuk 3hét múlva ki akarom szedni x plusz összeggel, az hogy működik, illetve megbízható-e, kell-e és mennyit adózni, milyen formába utána?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2014. febr. 13. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Abban más, hogy valós pénz esetén már döntéseket hozol, mint demó számla esetén. A Plus500 nem a legkomolyabb cég, nekem nincs velük tapasztalatom. Az adó 16%.
2014. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

"Mármint azt értem, hogy ugyanazok az árfolyamok vannak ugyanazokkal a változásokkal, esésekkel, ugrásokkal, de mégis sokan mondják, hogy teljesen más a kettő. De miben?

Ha az árfolyam ugyanaz, akkor miben más? "


Ha még otthon monopoly/capitaly társasjátékod, akkor vegyél ki belőle egy tízezrest, majd a pénztárcádból is egyet. Menj az ablakhoz, és dobd ki őket (úgy hogy ne tudd visszaszerezni), ez az érzés a demoszámla és az éles közt.

2014. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy az egyik valós, másik csak játék, de olyan különbségre gondoltam, mint pl h az igaziba több járuléka van a plus500-nak, vagy nem lehet lezárni ha csak 300ft hasznom van rajta, vagy ilyesmi.
2014. febr. 13. 20:25
 4/5 fa : csont válasza:
38%
Cimbora próbáld ki... tegyél rá például. 3000 forintot .Én már évek óta csinálom , ismerek valakit aki nagyon megszedte magát.ha gond van irj.
2014. febr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Semmi köze a demó és valós számlának egymáshoz.biztos van olyan aki itt szedte meg magát de egy online kaszinóban is néha nyer valaki.

Én a plus500-at annak ajánlom akinek sok felesleges pénze van és meg

akar tőle szabadulni,csodálom hogy még működhetnek.Vannak külföldön barátaim,és ha jól tudom Amerikában be is van tiltva,a demo számla egy sima etetés.ha van felesleges pénzed az itt a piros hol a pirossal jobban jársz ott legalább van 50% esélyed.

2015. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!