Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pearl index óvszernél 2,...

Pearl index óvszernél 2, megszakításnál 4, komolyan ennyi a különbség?

Figyelt kérdés

Pearl index: 100-ból hany nő esik teherbe 1 éven belül ilyen védekezés mellett, ha körúltekintően alkalmazza.


Nekem megdöbbentő, hogy csak ennyi a kúlönbség. Viszont így már értem miért válaszzják sokan a megszakítást. Van köztetek olyan, akinek így jött össze a baba?


2019. júl. 6. 06:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy kutatást nagy elemszámmal lehet elvégezni. Áruljátok el, honnan van ez a hülyeség, hogy "tökéletes használat" meg nem tökéletes használat. A védekezési módszer hatékonyságát úgy tudták lemérni, hogy rakat pár ezt használta és megnézték mi lett a vége. Senki nem tett érzékelőt a pasi péniszére, hogy megnézze, tökéletes volt-e a használat.


Ez egy hülyeség. Ennyi. Egy pearl index van, a módszer hatékonysága 1 évig alkalmazva és az bizony megközelíti a 40-et. Másféle tökéletesség nem létezik.

2019. júl. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, ha tényleg időben kiveszi, akkor nem több 4nél. A baj 99%ban abból van, hogy nem húzza ki. Nagyon nehéz időben kivenni. Szóval rengeteg embernek nem sikerült. Ezért javasolják stabil együttélésekben, ahol nincs probléma, ha nem sikerül.
2019. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
38%

Nem javaslom senkinek, de az objektivitáshoz hozzá tartozik, hogy elmondom. Mindig így védekeztünk, sosem lettem terhes. Mikor akartuk akkor viszont lett gyerek.


A párom ki bírja venni időben.

2019. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
10%

Jó, de itt gyakorin mindenki megszakításos védekezés mellett, menstruáció alatt, nem termékeny napokon előváladéktól lesz terhes. "Itt szuszog mellettem"... aha.

Bioszkönyveket meg dobjuk ki a pichába.

2019. júl. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!