Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora a valószínűsége a...

Mekkora a valószínűsége a terhességnek?

Figyelt kérdés

Párommal együtt voltunk a menstruációm utolsó napján. (Tehát volt még barnás, kicsit véres folyásom). Óvszert hasznaltunk, de elszakadt, viszont észrevette és nem bennem ment el. Sajnos egészségügyi okokból nem szedhetek semmilyen hormonális készítményt, igy nem is vettem be semmit. Igy az első gondolatom egy vagilact hüvelykúp volt, azt gyorsan fel is tettem... ☹️ Kb 28 napos ciklusokkal igy mennyire valószínű a terhesség? Tudom, h van esély, főleg hasonló tapasztalat érdekelne kinél hogyan lett végül.

Köszi!!



2019. júl. 7. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
50% ilyenkor mindig van rá,de szerintem nem vagy az, mivel időben észre vette.
2019. júl. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem tul valoszinu, de esely mindig lehet. Ugyan nem osszehasonlithato, de mi Billings modszerrel vedekezunk, immar 2 eve. Ez azt jelenti, hogy hot merek, nyakot nezek, mehnyak allast, bar az a legelhanyagoltabb, mert a masik ketto is egyertelmu. 27-29 napos ciklusaim vannak, a ciklus 8. napjan meg egyutt lehetunk, de egyutt szoktunk a 6. Es 7.en is, vagyis a menzesz vegen. Nyilvan ugy, hogy mi ezt tudatosan csinaljuk, nagy pontossaggal, de hatha kicsit megnyugtat. Egyaltalan nem gyakori ebben az idoben a teherbeeses, drukkolok, hogy most gyorsan teljen az ido, hogy megnyugodhass.
2019. júl. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🙏🏼
2019. júl. 7. 08:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb nulla esely van.
2019. júl. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne vicceljetek már 50%-kal! Eleve egy normális ciklusban, egy egészséges pár esetében, peteérésre időzített védekezés nélküli szexnél is olyan 25-30% az esélye a terhességnek. Miért lenne több a mensi végén? Igen, van esély, de teljesen minimális.
2019. júl. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég kicsi az esélye.
2019. júl. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pláne úgy, hogy bele sem élvezett...
2019. júl. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
En a 2. Valaszolo vagyok, most latom, hogy el se ment. Igy tenyleg 0.0002% az esely es meg sokat is mondtam.
2019. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!