Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha elmennék kivizsgáltatni...

Ha elmennék kivizsgáltatni magam hogy tudok e gyereket szülni, milyen vizsgálatokon kéne átesnem?

Figyelt kérdés
A helyesirásért bocsi, nem Magyarországi vagyok, csak tanultam a magyart. De milyen vizsgálatok volnának? Csak vérvétel?
2019. júl. 7. 16:45
 1/5 Gugu Gabor ***** válasza:
68%
Szerintem nőgyógyászat, ha szükséges ultrahang.
2019. júl. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos nem így megy.

Ha legalább 1 éve aktívan próbálkoztok, a férfi kivizsgálása megtörtént, és rendben minde, mégsem jön össze a baba, akkor indítják el a te kivizsgálásod. A vérvétel csak 1 lépés, sokminden más is van. De hosszadalmas procedúra.

2019. júl. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Ja, természetesen ha szervileg rendben van minden, amit ugye az UH ellenőriz. Csak akkor még az 1.nem írt, mikor írtam.
2019. júl. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy nem tudnál?


Amúgy nőgyógyászhoz kellene menni, első egy rutin vizsgálat, ő küldene tovább, ha látna gyanút. De igazából csak annak érdemes, aki szeretne teherbe esni, de egy ideje nem sikerül. És akkor sem csak neki, hanem a párjának is. Számtalanszor előfordul, hogy nem a nő a hibás, hanem a férfi, vagy éppen nem passzolnak össze és azért nincs baba.

2019. júl. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

- Inzulin rezisztencia vizsgálat

- Pajzsmirigy (TSH, fT3, fT4, anti-TPO, anti-TG)

- ciklus 3. és 21.napi női hormonsor

- petevezető-átjárhatósági

- méhtükrözés vagy 3Ds méh ultrahang

- trombózis panel (Leiden és MTHFR meg még egy mutációk)

- infertilitás (immunológiai) panelből én a 3ast csináltatnám meg.


Párodnál:

- sima sperma vizsgálat

Plusz én nézetnék DNS töredezettséget, ROS, HBA, MAR vizsgálatokat

- IR, pajzsmirigy és férfi hormonok

2019. júl. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!