Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek az alsó teszt...

Szerintetek az alsó teszt elázott, ha a felső teszten is van második vonal?

Figyelt kérdés
Az alsó reggelig elsőből készült,a felső az a 2.-ból. mivel nem volt egyértelmű nekem,így megismételtem és bár képen nem biztos,hogy látszik,azon van egy szabályos 2.halvány csík.
2019. júl. 8. 08:12
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a ma reggeli. Sztem szimplán csak nem jó a teszt. Zöld végű one step teljesen hómezős

2019. júl. 10. 07:55
 12/23 A kérdező kommentje:
A vége picit elázott,de sztem kivehető ettől függetlenül
2019. júl. 10. 07:56
 13/23 anonim ***** válasza:

Ezen látszik valami halvány , de nem tudom kinézni milyen színű .

Egyébként késik már ?

2019. júl. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Utolsó, tegnapelőtt írta hogy azelőtti nap kellett volna megjönnie.


Hát,ezen is ugyanaz a "maszat" van amit én nem vennék csíknak max reagensnek. Egy Predictor early ma már napközben is kimutatja, mivel már 3 napja késik. Csinálj egy olyat és ha azon nincs normális csík nem vagy terhes. Sokkal több értelme van mint kétnaponta felpakolni a kétesélyes maszatos papírokat.

2019. júl. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Ma elszaladok a gyógyszertárba.
2019. júl. 10. 08:52
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Az a legegyszerűbb. Nem kell napokon át tartó folytatásos regényt csinálni egy tesztelésből, mint itt annyian. Egy igazán jó minőségű teszt pár napos késésnél, és otthon egyedül vagy férjjel szuperül leolvassátok. Felesleges a 20 darab netes fos teszt "valami maszattal" amin rágógumizgat a fél netes közösség meg visszajár hogy "na, teszteltél ma is? Drukk!!"
2019. júl. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ezen is nagyon halványan látszik, de szerintem is vegyél egy másik fajta tesztet. Megy a drukk.
2019. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Preganens tesztet kaptam most...

[link]

2019. júl. 10. 12:52
 19/23 anonim ***** válasza:
Még mindig ugyanott vagy.. Ha jól látom szét is van szedve. Predictor early vagy Facelle, ha azokon sincs semmi akkor nincs. Ez így fel fog őrölni idegileg..
2019. júl. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nincs szétszedve. Ez ilyen. Mártogatós. A gyógyszertárban aztmondták,ez egy megbízható teszt.
2019. júl. 10. 13:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!