Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hét+6 napos terhes vagyok....

Olga75 kérdése:

13 hét+6 napos terhes vagyok. A nyakiredő 2,6 mm volt a felső határ 2,5. A vérvizsgálat után a kockázat 1:160. A doki javasolja a magzatvízvételt, de félek a vetéléstől,40 éves vagyok. A Prena vagy Nifty teszt helyettesíti az amniot? Melyik jobb?

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 07:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

A helyedben ilyen értékek mellett tuti az amniót választanám.


Nem jók az értékeid, és a legpontosabb az amnió.

2015. jún. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nem.

Ha nem tartanád meg rossz eredmény esetén, akkor így is, úgy is amnióra küldenek, mielőtt engedélyeznék a terhesség megszakítását és azzal heteket vesztesz.

2015. jún. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Felesleges félni! Csináltass amniót, ezek nagyon rossz eredmények!
2015. jún. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem 3mm a felso hatar?
2015. jún. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Prena tesztről hallottam, ugyanúgy dns teszt, ha ki tudjátok fizetni van olyan pontos, mint az amnio.
2015. jún. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
En Niftyt csinaltattam. Ugyanolyan biztos, mint a magzatviz vizsgalat, csak eppen riziko nelkul. De nekem a 11. heten kellett mennem, meg a kombinalt teszt elött. Ugy tudom, hogy kesöbb mar nem csinaljak meg, mert azon a heten tudjak legjobban kiszurni a magzadt DNS-t az anyai verböl. De ennek nezz utana.
2015. jún. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Elözö vagyok

magzati DNS-t

2015. jún. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Ha beteg akkor elveteted, vagy megtartod? Ha elvetetnéd akkor amnio, ha mindenképp megtartod akkor felesleges. Én biztos hogy bevállalnám az amniot, mert nem szülnék beteg babát.
2015. jún. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Beteg babát nem szeretnék, így megszakítanám a terhességet, de ha kiderülne, hogy egészséges és közben elment, azt nem tudom hogyan dolgoznám föl.
2015. jún. 18. 10:32
 10/33 anonim ***** válasza:
2 ismerősömet is beparáztatták ilyen eredménnyel. Sírtak egész terhesség alatt, de nem mentek bele az elvetetésbe és a magzatvíz levételbe. Makk egészséges babájuk született pár hónapja!!!! Gondold meg!
2015. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!