Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció elött pozitív...

Menstruáció elött pozitív teszt másnál is volt?

Figyelt kérdés

A hétvégén kellene megjönnie vagyis nem kellene neki. A mult hét pénteken napközben és másnap reggel is egyértelmü pozitivat teszteltem. Ma Gabriel teszt napközben 1 másodperc alatt erös pozitiv Lett. A condom, hogy a legutobbi mensim juni 12-13 volt, tehát csak 2 nap.és most meg 8 nappal a mensi elött pozitivat teszteltem. Lehetséges hogy ez idösebb baba lehet? Ilyen korán másnak is volt erös pozi tesztje? Aggódok a doki csak jövö héten akar fogadni. Probalok uh kikérnk.tapasztalotokra lennék kívancsi meg egy kis meg nyugtatásra

[link]



2019. júl. 8. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg ez a baba még az előző ciklusból maradt.
2019. júl. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy már az utolsó menzeszed nem is az volt. Én is úgy voltam, hogy 2 héttel azelőtt hogy meg kellett jönnie csináltam egy tesztet, mert nagyon fájt a cicim és olyankor nem szokott. Gondoltam hátha. Olyan erős pozitív volt délutáni vizeletből, hogy majd leugrott. Aztán mikor orvoshoz mentem és mondtam az utolsó menzeszt akkor mondta hogy az már biztos nem az volt. Annyi lehetett hogy az egyik oldalon megtapadt, de a másik még levált. Szóval szerintem ha mész dokihoz akkor úgy készülj hogy tudd a májusi menzeszed is.

Boldog babavárást

2019. júl. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. Hát a májusi az 13.kezdödott.ez meg végül 1 nappal hamarabb is.
2019. júl. 8. 13:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is 5 nappal nem várt előtt már erős pozitív volt
2019. júl. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ildi32 ***** válasza:

Igen; vagy előbb volt pár nappal a peteérésed ebben a ciklusban vagy az előző ciklusodban fogant a baba.

Ultrahanggal majd a doktor megméri a baba hosszát; megnézi a fejlettségi szintjét és akkor kiderül mikor foganhatott.

Pl. Ha a múlt hónapban akkor már 8-9 hetes embrió tulajdonságaival kell rendelkeznie.

Kérdező mi újság veled?

2019. júl. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lett baba?
2019. júl. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen lett baba,
2019. szept. 30. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!