Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem várt előtti napon erős...

Nem várt előtti napon erős pozitív teszt. Megnyugodhatok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tavaly áprilisban volt egy méhen kívüli terhességem. 2 hét múlva kellett volna átjárhatóságira mennem, csakhogy most hétfőn halvány pozitívat teszteltem. Az volt a 9. Dpo. Tegnap, a nem várt előtt 1 nappal már szép erős lett a teszt, mint ahogy a ma reggeli is. De sajnos nagyon bennem van a félsz, hogy megismétlődik a tavalyi rémálom. Akkor a jobb peteveztőmet ki is vették. Most néha érzek szurkálásokat a bal oldalon, de ugyanúgy a jobb oldalon is. Szerintetek van esély, hogy most jó helyen van a baba? Dokihoz július 11-én megyek, azt mondta előbb nem érdemes.
2019. jún. 29. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Nem törvényszerű hogy a második is rossz helyen tapad meg. Ne aggódj, minden rendben lesz csak erre gondolj és meglatod úgy lesz. Gratulálok :)
2019. jún. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Érdemben mást tenni úgysem tudsz, csak megnyugodni. Nagyon kicsi az esély még egy méhenkívülinek. Rendben lesz minden.
2019. jún. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 babyboom567 ***** válasza:
54%

Szerintem meg menj minél hamarabb,akár ambulanciára is.Sokan azért mondják ,hogy nem érdemes hamar menni, mert csak a 6. hét után lesz szivpulzálás, DE azt hogy méhen belül van azt már az 5. héten is látják.

Nekem volt súlyos petefészek cisztám amit műteni kellett,és mondta a doki, hogy ahogy pozitív a teszt rögtön menjek.

2019. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem idén áprilisban volt egy méhen kívüli terhességem. Most kezdtünk újra próbálkozni, de nekem azt mondta a dokim, hogy korán teszteljek és ha pozitív hívjam azonnal. Én azt javaslom menj el, hogy megnyugodhass. Szurkolok, hogy minden rendben legyen! 😊
2019. jún. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnap elmegyek orvoshoz, bár nem hiszem, hogy sok mindent fog látni 4+3 hetesen, de hátha :)
2019. júl. 1. 07:24
 6/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Írj majd, hogy mi volt légyszi! De biztos minden rendben lesz. Csak kiváncsi vagyok, hogy mit látnak 🙂
2019. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
No, voltam dokinál, természetesen még nem látott semmmit, mert nagyon korán mentem, de annyit mondott, hogy bíztató a dolog. Papíromra az van csak írva, hogy endometrium vaskos. Ez jót jelent, nem?
2019. júl. 2. 08:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vett vért? Szerintem a hcg növekedéséből tudják, hogy jó helyen van e.. de lehet, hogy hülyeséget mondok.
2019. júl. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem vett vért. 10 nap múlva kontroll.
2019. júl. 2. 13:30
 10/11 anonim ***** válasza:

A doki biztos jobban tudja mit kell tenni ilyenkor :)

Azt megkérdezhetem, hogy a műtét óta most próbálkoztatok csak, vagy eddig nem sikerült?

Tudom, hogy nagyon nehéz túltenni magát az embernek ezen. Én konkrétan csak sírtam két hónapig és úgy éreztem az egész világ ellenem fordult.. Aztán felírt a doktornőm kedélyjavítót és azóta jól vagyok. Remélem, hogy hamar összejön egy baby és minden rendben lesz vele, mert tudom, hogy csak ez lenne igazán gyógyír a lelkivilágomnak.

Neked pedig gratulálok és kívánok tiszta szívből minden jót és boldog babavárást! 😊

2019. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!