Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt más is így? Voltam...

Volt más is így? Voltam orvosnál a pozi teszt után a barnázás miatt de mivel még nem látszott semmi az ultrahangon így nem adhatott rá gyógyszert a doki. Egy hét múlva kell vissza menjek.

Figyelt kérdés
Volt aki barnázott 4 hetesen, de csak később az 5. héten tudott rá gyógyszert kapni? Nem volt késő? Minden esetben rosszat jelent a barnázás? Pozi teszt után másnap kezdődött és kB 3 napig tartott.

2019. júl. 1. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, voltam. Amíg nem látott valamit addig nem kaptam progeszteront. Nem volt semmi gond!
2019. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajj de jó már ez is kicsit megnyugat :)
2019. júl. 1. 11:07
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Na, akkor ezért tesztelnek itt a nők már ovuláció másnapján naponta kétszer? Mikor még progeszteront sem ad az orvos ilyen korán?
2019. júl. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

6 hetes vagyok

Ugyanúgy nem kaptam

Progi pótlást


Nem mindig az a barnázás oka

2019. júl. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív teszt és barnázás. Nem látott semmit. 1 hét múlva újra uh, mintha lenne ott valami, még egy hét peteszák, utána hét szívhangot is mutatott, addig pecsételtem. Kaptam utrot, de amikor abbahagytam a 12. hét után, a baba elhalt. Most megint egyre rosszabb a helyzet, pedig semmi vérzés. csak hát nem látja a 6-8 hetes terhességet, a teszt meg pozitív 2 hete. Már nem is parázok. Nem tehet az ember semmit, csak reménykedhet, hogy minden rendben lesz. A fiammal nem pecsételtem, hanem kétszer elöntött a vér, és több hetekig tartott utána a barna váladék. Mégsem kaptam progeszteront, mégis megmaradt. Ki érti ezeket !? Ne izgulj! Minden rendben lesz. Érzed, ha valami nem jó. Én most pl. érzem.
2019. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!