Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fekete üröm kapszulát...

A fekete üröm kapszulát próbáltátok már? Érdemes szedni a peteérés elősegítésére? Mennyit szedjek naponta?

Figyelt kérdés
Nagyon bekavart a fogamzásgátló, azóta néha napján van csak mensim. :-(
2008. nov. 13. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Elsőként egy endokrinológust feltétlen keress meg. Hormont néz, és kideríti van-e valami baj.

Nekem a fogigátló után 6(!) évvel és négy vetéléssel később derült ki, hogy úgy bekavart, hogy felborultam hormonálisan, és pajzsmirigy beteg lettem. :(((((


Egyébként a fekete-üröm nagyon jó. Én azt is szedtem.

ciklus első fele mensi után málnalevél-feketeüröm. Pé-kor szünet, ciklus második felében palástfű (méhnyálkahártyát regenerál). E vitamin sejtregeneráló-petesejtérést segíti.

Agnucaston-barátcserje kapszula gyógyszertár kb 1800 Ft. Van Ogyi. száma, tehát létezik, sok helyen elküldtek a fenébe hogy ilyen nincs. DE VAN! Nagyon jó dolog, elméletileg rendbeteszi a ciklust, de nagyobb hormonproblémákon azért nem tud segíten.

Remélem segítettem egy kicsit. :)

2008. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Sokat segítettél!
2008. nov. 13. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!