Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hőmérőzni úgy is ha...

Lehet hőmérőzni úgy is ha éjszakai műszakot is viszek közben?

Figyelt kérdés
Mert tök más helyen vagsok nem is nyugalmi állapot...
2019. júl. 11. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvileg úgy nem lehet.

De nézd, itt egy ettől eltérő vélemény: [link]

2019. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 khniki ***** válasza:
Ha nem közvetlenül alvás után méred, semmi értelme. Fals eredményt fogsz kapni.
2019. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha alvás után méred és alszol min 4-5 órát akkor van értelme.Nekem pld 3 műszakban mutatta az ovut így is.
2019. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is nem egy olyan példát láttam már, hogy 2-3 műszakos munkarendben normálisan alakult a hőgörbe. A lényeg nem a REGGELI hanem az ÉREDÉSI hőmérséklet. Tehát ha éjszaka után neked reggel 8-12/14 között van egy hosszabb alvásod, akkor az abból való ébredéskor mért hőmérséklet teljesen megfelel.

Ez kb olyan, mint normál munkarendben, ha hajnali 4 után ébredtem meg és mentem pisilni, akkor mértem a hőmet, mert tudtam, hogy már nem fogok 1-2 óránál többre visszaaludni. Az ilyenkor mért hők teljesen jól illeszkedtek a görbébe (ellentétben azzal, amit néha ilyenkor mégis mértem mondjuk 6-kor újra).

Sőt, ha hajnalig bulizni voltunk, és 3-4-6-kor feküdtem le aludni, akkor a délben ÉBREDÉSKOR mért hő is illeszkedett a görbébe szépen.

2019. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem működik.

Minimum 6 óra alvas kell, és ebből az utolsó 3 órában már nem kelhetsz fel.

Különben rossz értékeket kaphatsz.

2019. júl. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!