Várandós lennék?

Figyelt kérdés
Üdv. Ne nézzetek kérlek butának! 2019.06.13-án volt egy halva született 18 hetes fisfiam. Van már két kermekünk. 07.01 voltam kontrollon és azt mondta a doki minden rendben van velem ne foglalkozzak a történtekkel. Voltunk is együtt a párommal.... 9 napig volt a szülés után gyenge vérzésnek se mondható valami. 3 napja van sűrű fehér folyásom és nekem mindig csak várandósan jelentkezett. Ezért ma teszteltem és halványan ott volt a második csík is! Tapasztalatokra tanácsra lenne szükségem. A történtek után zokogtam a teszt látván. Rettegek,félek!!! A második terhességemnél is csak halvány volt és a mostaninál is és megint! De valóban az lennék!? Köszönöm hogy végig olvastad!

2019. júl. 12. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is nagyon sajnálom.

Viszont furcsa hogy nem kellett kihagynotok, ilyen eset után 3-6 hónap pihenést szoktak ajánlani az újabb terhesség előtt. Egy hónap sem telt el.....még a 6 hetet sem kellett szülés után kivárni a szexszel?! Ez nagyon hihetetlen, nem írtál el valamit?

2019. júl. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom ami történt. Én azt gondolom a terhességből maradt hcg maradt még a szervezetedben, állítólag nagyon lassan ürül. Ettől függetlenül lehet baba is, bár nem tudom a doki nem mondta hogy kellene egy kicsit várni, amíg a méhed is visszahúzodik normál méretűre stb? Minimum 3 hónap regenerálódást szoktak ajanlani azért az orvosok.


Ha pár nap múlva erősebb a teszt baba, ha halvány vagy negatív, akkor az előző terhességből maradt hcg van még a szervezetedben

2019. júl. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem mondta a doki és nem volt még csak vetélésem se! 2 hetet mondott,hogy hüvely öblítés üllő fürdő és a nemi élet tabú.
2019. júl. 12. 16:51
 4/13 A kérdező kommentje:
A szülést követően egészségügyi kaparádom is volt
2019. júl. 12. 16:54
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyakorlatilag azt jelentené, hogy szülés után 2 héttel máris peteérésed volt és abból máris teherbe estél. Ennek iszonyú kicsi az esélye. Én inkább arra gondolnék, hogy az előző terhesség hcg-je nem ürült még ki. Egy első trineszteri vetélés után is akár 2 hétig lehet halványka a teszt, de egy 18 hetes terhesség esetén akár talán közel egy hónapig is. Erről inkább kérdezd meg az orvost, mi a véleménye.
2019. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*trimeszteri
2019. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

2 hét?? Ilyen után?


Hát, édes kevéske! Az a halvány csík nem lehet, hogy az előző terhességtől maradt meg?

A méhnyálkahártyád sem épül fel ilyen rövid idő alatt, hogy abban bármi megtapadjon.

2019. júl. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha kontroll után voltatok csak együtt, az 10 nap. Ha aznap volt peteérésed, akkor se valószínű, hogy beágyazódott és hcg-t termel már.

A krémes folyást és esetleg más terhességi tüneteket az előző terhesség óta ki nem ürült hormonok is okoznak.

Szerintem ne éld bele magad. 3-4 nap múlva tesztelj egyet újra, hogy megnyugodj, vagy keresd fel az orvosod hétfőn.

2019. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én nem élem bele magam sőt én nem is szeretném most! Várok egy hetet hátha addig meg is jön! Gondolom tovább tart a menzesznek is beálnia mint amikor szültem a gyerekeket mert akkor egyből vissza állt. Ikerterhesség volt az előző 10 hetesen halt el az egyik és 18hetesen leált a szívverése 4 napig volt bennem még. Engem ez nagyon megviselt lelkileg. Lehet túl korán voltunk együtt de nem a gyerek gyártás miatt...! Számolgattam én is és mivel én is korainak gondolom ezért írtam ki.
2019. júl. 12. 17:19
 10/13 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj, de ehez a részéhez nagyon közöd nincs sőt egyeltalán nincs. Most szégyelni kellene magam mert egy kicsit elfelejettem a történteket és volt április óta egy nyugodt jó pillanatunk a párommal és össze bújtunk. Áprilisban kezdődtek a bajok. Nem értem miért kell magyarázkodnom én csak tanácsot, tapasztalatot kértem nem oktatást! Van már két gyönyörű gyermekünk nem engedhetem meg magamnak azt,hogy ők össze törve lássanak. Az élet megy tovább sajnos nélülük és csak hogy tudd nincs olyan nap hogy ne gondolnék rá! De mint írtam az élet megy tovább
2019. júl. 12. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!