Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rá esély, hogy terhes vagyok?

Van rá esély, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A peteérésem előtt és után is együtt voltunk a férjemmel, ezután a harmadik negyedik napon erős alhasi görcs jelentkezett, ami enyhült és jelenleg 1 hete alhasi tájékon szúró fájdalmat érzek, hol erősebben, hol pedig gyengébben! A melleim körülbelül 1 hete feszülnek és duzzadtak, érintésre nagyon érzékenyek! Három nap múlva lenne esedékes a menstruációm, de eddig soha nem fájt előtte a mellem!

Nagyon szeretnénk babát! Valakinek esetleg a vitamin okozott hasonló tüneteket? Vagy pedig valami mástól is lehetnek ezek a tüneteket?



2019. júl. 13. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. A korai terhességi tünetek megegyeznek a pms tünetekkel, így csak akkor lesz biztos, ha elmarad a menstruációd.
2019. júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, ha éltek nemi életet védekezés nélkül, akkor megvan rá az esély. De hogy ebből lesz terhesség vagy sem, vagy ha mondjuk valami megindult, de később abbamaradt és végül nem lesz terhesség, ezt senki nem fogja neked tudni megmondani. Csak és kizárólag tünetekre nem lehet adni. Volt, akinek ilyen tünetekkel megjött a vérzése, volt, aki terhes volt, másnak meg elment a terhesség. Szóval kár ezen agyalnod. Ha majd késik a vérzésed, csinálj tesztet.
2019. júl. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak itt a hétvége, szabadnapos vagyok, így nehéz lesz kivárnom a keddet! :D
2019. júl. 13. 14:32
 4/10 AkireM ***** válasza:

Szia :) szerintem csinalj tesztet 😄 nekem mar boven kimutatta menzi elott 4 nappal :)

10 erzekenysegu a legjobb :) facelle vagy predictor !

Nekem mar 3 honappal a baba elott nem fajt sose a cicim... aztan elkezdett fajni de nemis gondoltam h ezert babavlenne hiszen vagy faj vagy nem... ugyh cicifajas is vagy igen vagy nem 😬 irj mi volt 😁 megy a drukk

2019. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És mire mész, ha tesztelsz? Tegyük fel, hogy negatív a teszt. Utána meg kiírsz egy újabb kérdést, hogy ugye azért van még remény a babára? Mert nagy valószínűséggel, ha terhes is vagy, még nem mutatja a teszt. Miért jó feleslegesen bizonytalanságba tenni magad, minthogy várnál 4 napot és akkor tesztelnél?
2019. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mostmár megvárom a keddet, csak nagyon izgulok. Mert ha nem vagyok kismama, akkor mitől fájnak a melleim? Ez a gondolat egy kicsit megijeszt!

De remélem minden rendben lesz! :)

2019. júl. 13. 19:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Na? :)
2019. júl. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia! Hát jelenleg ott tartok, hogy iszonyú görcsök mellett lett egy kis barnás folyásom, mostmár biztos meg fof jönni.

Így viszont nem tudom, hogy mitől fáj, feszül, duzzadt a mellem több mint 2 hete?!?

2019. júl. 16. 15:05
 9/10 anonim ***** válasza:
A hormonoktól. Nekem is van olyan, hogy hosszabb ideig fájnak az átlagosnál. Vagyis volt, amikor nem fogamzásgátlóval védekeztem, mint jelenleg, hanem más módon és rendesen menstruáltam. Nem volt renderes, de néha nekem is előfordult, hogy vagy 2 hétig feszültek és fájtak a melleim. Semmi oka nem volt egyébként. Nyilván a hormonokon kívül.
2019. júl. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Remélem nem is lesz semmi baj, gyúrunk tovább a babára! :D

Reméljük minél hamarabb sikerül! :)

2019. júl. 16. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!