Linda097 kérdése:

Lehetek még babás?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy csináltam tesztet az nap akkor meg kellet volna jönnie halvány pozitív lett. Azon kívüli csináltam meg vagy 3at azok is ugyan így.De tegnap este begörcsöltem meg vérezztem most meg már szinte semmi vér hála istenek görcs meg abszolut semmit . Szerintetek van még esélyem??

2019. júl. 14. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nincs.
2019. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt pozitív terhességi teszted és véreztél akkor miért nem mentél be az ügyeletre?Terhesen a vérzés nem jó jel.De sok esetben semmit se jelent és minden rendben van.Viszont, hogy nálad mi a helyzet azt csak egy nőgyógyász tudja megmondani.
2019. júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amikor bementél a kórházba, akkor nem mondtak semmit?
2019. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem voltam még dokinál itt meg felénk ügyeleten ki is vágnak nem foglalkoznak velünk hanem inkább ki nevetnek.

Kedden tudok leghamarabb menni nőgyógyászhoz nem fogadnak hamarabb.tegnap erősen görcsőltem de inkább feszűlésnek mondanám véreztem de nem úgy mint mikor megszokott jönni most voltam mosdóba és most semmi tegnap volt max 1órás görcsöm

2019. júl. 14. 14:10
 5/12 A kérdező kommentje:
Se görcs se vérzés. Úgy tudom hogy a vetélés rengeteg vérrel jár
2019. júl. 14. 14:20
 6/12 anonim ***** válasza:

Aznap amikor meg kellett volna jönnie, még épp csak zajlik a beágyazódás. Ha minden rendben megy, kb ehhez képest 2-4 hét múlva tudja megállapítani a nőgyógyász a terhességet.

Ha ilyenkor vérzel, azzal nincs mit tenni, sem az ügyeleten, sehol. Vsz volt megtermékenyülés, de nem ment végbe normálisan a beágyazódás. Ez orvosilag kb nem is terhesség, nem is vetèlés, csak ezek a nagyon érzékeny tesztek mutatják ki.

Ha nem tesztel vki, észre se veszi.

Azért mutasd meg magad orvosnak nyilván.

2019. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De egy vetélés nem nagy vérzéssel jár??
2019. júl. 14. 14:46
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha beágyazódott rendesen és főleg ha már kialakult a lepény is. A vérzés attól lesz, hogy kvázi kiszakad a méhfalból.

Egy be sem ágyazódott vagy elhalt pár sejtes embrió csak leválik a nyálkahártyával együtt.

De mutasd meg, beszélj orvossal.

2019. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem veszed a fáradtságot, hogy bemenj a kicseszett ügyeletre, akkor nincs esélyed. És jobb is. Ha ennyit nem tudsz megtenni a gyerekért, akkor ne is próbálkozzatok tovább.
2019. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jár nagy vérzéssel a vetélés. Orvoshoz kellett volna menni. És a görcs sem túl jó jel. Én is jártam már így sajnos, keveset véreztem és erős görcseim voltak, azonnal bementünk az ügyeletre. A terhességből nem lett semmi, másnap erős menstruációs vérzésem lett.
2019. júl. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!