Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek e terhes? Többi lent.

Lehetek e terhes? Többi lent.

Figyelt kérdés
Gyógyszert szedek általában ugyan abban az időben, nagyon ritkán van az, hogy esetleg pár óra különbséggel. A párommal akkor szexeltünk, mikor a mensim elmúlt (ez egy pénteki nap, a párom el is élvezett,de elvileg a gyógyszernek védenie kéne ebben az időszakban is) ekkor még nem kezdtem el a gyógyszer szedését mivel a következő nap kellett elkezdenem. Majd rá kb 2 hétre barna pecsételés volt a bugyimon, nem nagyon értettem miért, de nem is nagyon foglalkoztam vele, mivel ismerősömnek gyakran előfordul az ilyen. Pár napja, utána olvastam, ugye a beágyazódást is jelentheti, így eléggé rá stresszeltem azóta. Tegnap szinte egész nap hányingerem volt és nem bírtam semmit enni. Ma kéne megjönnie, még nem jött meg, de előfordult már olyan is, hogy másnap jött meg ezért még annyira nem aggódom. De bennem van egy kis félsz, ugyanis nem lenne tervezett a baba érkezése.. Ha valaki esetleg hasonló tüneteket tapasztalt és utána megjött neki vagy esetleg véleményeteket leírnátok, megköszönném.

2019. márc. 4. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszer mellett nem hiszem, hogy terhes lennél.
2019. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hiszem.
2019. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Csinálj egy terhességi tesztet,te IQ-betyár.
2019. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Amit tapasztaltál, úgy hívja a dokim, hogy "átültetés vérzés". Nekem akkor volt, amikor a gyógyszer hormontartalma nem volt megfelelő. Olyankor is előfordulhat, ha pl antibiotikumot szedsz, hánytál vagy hasmenésed volt. Ha többször előfordul, jelezd a nőgyógyászodnak, és ír másik fajta tabit.
2019. márc. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Átütéses vérzés, bocsi. :D
2019. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat:)) csak azért ijedtem meg, mert velem ez az áttöréses vérzés még nem fordult elő és ha jól tudom, az a gyógyszer elkezdésekor szokott általában lenni, én meg kb 2 éve szedem már.
2019. márc. 4. 22:34
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor előfordulhat köztes vérzés. Ne foglalkozz vele, csak ha hetekig tart. Neked mensid azóta nincsen, hogy fogamzásgátló tablettát szedsz, ugyanis az kikapcsolja a természetes ciklust, és egy mű ciklust hoz létre mű vérzéssel, ami a megvonásos vérzés. Terhes nem lehetsz, hiszen ha rendesen szeded, akkor peteérésed sincsen.
2019. márc. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mára szerencsére megjött.
2019. márc. 5. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!