Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez terhesség miatt?

Lehet ez terhesség miatt?

Figyelt kérdés
Nagyon szúrkálnak a petefészkeim, főleg a bal oldalon, de a jobb oldalra is átsugárzik, plusz van olyan "mindjárt megjön érzésem" de picit furább mint szokott lenni. ovum kb 6-7 napja volt. ez ilyen korán már lehet terhesség miatt?
2019. júl. 15. 11:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Lehet, de az is lehet, hogy nem. Nálam mindkettőre volt példa.Drukkolok!
2019. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ugyan ez nekem is. Kb akkor volt ovum mikor neked! Nemtudom mitől lehet csak bizom a legjobbakban.
2019. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%

A mai napig nem ertem mitol szurkal a petefeszke sok nonek terhessegkor. Hisz nem oda agyazodik be.

3bol egy alkalommal se volt nekem ilyen.

Persze mimdenki mas de elkepzelni nem tudom mitol? Szimplan logikusan

2019. júl. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én is ezt érzem. De nekem konkrétan délutan óta erősödött a görcsölés az alhasamban és a petefészkemben. Szerda hajnalban volt ovulációm.

Drukkolok! 😊

2019. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nekem kedd körül lehetett plusz minusz 1 nap.24 én kellene kb. megjönnie (vagy nem) mert nekem kb 32 napos ciklusaim vannak. Azért tartom még korainak. Reggel nagyon éreztem a szúrkálást meg a görcsölést délután nem éreztem most megint enyhén. Remélem nem valami gyulladás miatt van. Tesztet csak akkor fogok csinálni ha nem jön meg. Drukkolok mindenkinek.
2019. júl. 15. 22:52
 6/20 anonim ***** válasza:
Kérdező. Nekem is 31-32 napos ciklusaim vannak. Egyébként én is furcsállom ezeket a görcsöket, már az is eszembe jutott, hogy a hideg vízben fürdéstől (édesvízi nyaralás) enyhébb petefészek gyulladást kaptam. De semmi más tünetem nincs.
2019. júl. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, nálad mi a helyzet?
2019. júl. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
szurkálást most nem érzem, de picit mintha görcsölnék mintha meg akarna jönni bár még egy hét van addig, lehet csak bebeszélem.
2019. júl. 17. 11:18
 9/20 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem.
2019. júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ugyan ez nekem is. Drukkolok Nektek. Remélem elmarad a nemvárt☺️
2019. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!