Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs fájdalom? Ma vagyok...

Ovulációs fájdalom? Ma vagyok a ciklusom 13. napján. Ha felállok fáj a gátam és a jobb oldalam. Más is tapasztalt már gát táji fájdalmat ovulációkor?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Igen..életemben egyszer..most nemrég..azelőtt is megéreztem a peteérést, görcsöltem néha hányingerrel társulva és elviselhetetlenül..most ebben a hónapban uh-val figyeli az orvos mind a két petefészkemben volt több apró és két figyelemre méltó tüsző..az egyik 20mm a másik 22..ritka..ebből lesznek a kétpetéjű ikrek..ha mindkettő megtermékenyül..namost a lényeg az, hogy ebben a hónapban mindent felülmúlt az ovus fájdalmam..még a gátam is fájt, mintha alám rúgtak volna..ülni sem bírtam csak féloldalt fekündi..
2010. júl. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2010. júl. 12. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!