Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon teherbe eshettem?

Vajon teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

A barátommal pont egy hete pettingeltünk. rajta farmer rövid gatya volt végig, rajtam bugyi, de előbb utóbb az is elkerült. illetve az ujjával két alkalommal is benyúlt nekem, de állítás szerint megujjazni nem ujjazott meg (de szerintem ha már benyomta az ujját, attól függetlenül, hogy nem szakította át a szűzhártyát, megujjazott. vagy rosszul tudom?)

azóta nem voltunk együtt,de fel vagyok puffadva, néha feszülnek a melleim, szúrkál a hasam, reggelente hányingerem van, gyakran jön rám ez a ,,jajj mindjárt bepisilek,, érzés (mint mikor az ember felfázik). nagyon aggódok, hogy vajon azért mert terhes lettem? kérdeztem tőle, hogy úgy nyúlt e hozzám, hogy előtte magához, de azt mondta, 1000%ig biztos benne. viszont nekem akkoris gyanúsak ezek a tünetek.

ma van a 28. nap, de nem jött meg. ami még nem gázos, mert 15 vagyok, még nem állt be. utána olvastam, és azért is jelentkezhetnek ezek a tünetek, mert meg fog jönni.

tesztet meg félek venni.

nem tudom mi van vagy, hogy mi ez az egész. kérlek normális válaszokat, mert már ígyis kivagyok :((



2019. júl. 18. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Egy hét után semmilyen tüneted nem lehet, a legszuperebb tesztek is cirka két hét után mutatják ki az esetleges terhességet.

Viszont te szűz is vagy, két ujjon kívül más nem is jutott a közeledbe, tutira nem vagy terhes, hacsak nem akarsz új vallást alapítani... :)


A szokásosnál jobban figyeled magad, ezért gyanús minden apró tünet. Esetleg ha a barátod nem mosott kezet, valami gombás fertőzés befigyelhet, attól lehet gyakoribb pisilési inger meg hasonlók - de ha ez volt az első szexuális élményed, az is megbonthatja a hormonháztartást.

2019. júl. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Ha beléd nyúlt, akkor igen, megujjazott.

Ha előtte ki is elégítette volna magát, és úgy ujjaz meg, akkor sem lehetsz terhes.

Viszont ha szexre kerül a sor, mindenképpen védekezzetek, ilyen fiatalon inkább csak óvszerrel, de ti tudjátok. (Ne legyen az, hogy csak kicsit betette, nem ment el, időben kihúzta stb.)

Ja és ne stresszelj, attól is késhet.

2019. júl. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Az előzőre reagálva: de, ha a fiú előtte kielégítette magát, és ondó ragad az ujjára, és úgy ujjaz meg, attól teherbe eshettél volna, bár kicsi az esélye...
2019. júl. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Tegnap nem találkoztunk a sráccal akivel ismerkedem.ezért otthon mikor beszéltünk elég intim dolgokrol és felállt neki. Gondolom utána elis ment. Terhes lehetek?

Na ennek annyi az esélye kb...

2019. júl. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugye vágod, hogy ujjazástól nem eehetsz teherbe? A pettingelés behatolás nélküli nemi érintkezés, tehát ha nem a péniszét dugdosta oda, akkor nem eshetsz teherbe.
2019. júl. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

jó nyilván egy ujjazástól nem eshetek teherbe, ez megvan. egyedül akkor lehetnék az, ha a barátom úgy nyúlt hozzám, hogy, előtte saját magához és így sperma került a hüvelyembe. ugyanakkor megfogtam neki ott lent, de nem éreztem semmilyen váladékot vagy ilyesmit. azt mondta, hogy ebben az egyben nagyon biztos, hogy nem nyúlt úgy hozzám. mást meg nem csináltunk, amitől fennállhatna a terhesség kockázata.

mindenesetre nagyon köszönöm a válaszokat! mindegyik nagyon hasznos volt számomra!

lehet, hogy azért vagyok kicsit megzakkanva, mert még nem volt velem hasonló.

2019. júl. 18. 10:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem legyen nálatok óvszer a biztonság kedvéért, ha nem akarsz ilyen korán terhes lenni. Amúgy 15 évesen nekem hol 28 napra jött, hol kimaradt 1 hónap, hol 2x volt meg 1 hónapban és akkor én nem éltem még szexuális életet.
2019. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 1/7 Időpont júl. 18. 00:20


A tesztek már 48 óra után kimutatják a terhességet.

2019. júl. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!