Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől teherbe eshettem?

Ettől teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
A barátommal együtt voltunk es epp kezdte felhúzni az óvszert amikor rájöttünk,hogy forditva van es nem megy tovább.Megfogtuk elraktuk.Másnap viszont ezt az óvszert használtuk,már jól felhúzva es meg is töröltük,de félek hogy maradt rajta váladék és így teherbe estem.Szerintetek?

2019. febr. 3. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem. De miért húztatok fel egy használt óvszert?
2019. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

előtte elment? mert ha igen akkor lehetséges hogy maradt rajta..

egy 300 ft-os óvszerrel ne kockáztassatok legközelebb

2019. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem ment el,nem is használtuk mert nem ment tovabb forditva volt.Előváladek miatt aggodok hogy attol esetleg
2019. febr. 3. 19:41
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Kibontott óvszert használni másnap..mekkora szarrágók vagytok már.

Most meg jön a hiszti.Mondjuk én azt nem értettem soha,hogy hogy a fenébe lehet fordítva elkezdeni ráhúzni a gumit.Az egy dolog,hogy kiveszed a csomagolásból és véletlenül fordítva fogod meg,de hogy nem lehet észrevenni,hogy a "görgetős" része befelé van és hozzá se lehet férni..?

Egyébként ennyitől nem estél teherbe,bár az a sanda gyanúm,hogy ti ketten akkora balfékek vagytok,hogy nem kell rá túl sokáig várni..

2019. febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Ha nem ment el ne aggódj nagyon nagyon kicsi az esély rá.
2019. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Es az ilyenek baxnak...hihetetlen.
2019. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
kibontottátok,ki is száradt valamelyest egy ap alatt,akár be is repedezhetett...akkor meg kb olyan mint ha nem is lett volna rajta...
2019. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De mikor elélvezett a tartalma benne volt.
2019. febr. 4. 04:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Oke orulunk neki,jobb ha nem szaporodtok.
2019. febr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hajszálrepedésen nem veszed észre ha egy "kiskatona" átjut....és annyitol is lehetsz terhes...
2019. febr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!