Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Első alkalom során védekeztünk a párommal, de lecsúszott, és belémélvezett. Ez 07. 09-én volt,10. -én voltunk eseményutániért, amit be is vettem, majd 12. -én voltam hüvelyi ultrahangon, ahol azt mondta a doktornő, hogy várjak 2 hetet, ha nem jön meg akkor tesztet kell vennem. A mai nap (07.18. ) volt egy minimális pecsételő vérzésnek nevezhető adag. Ez most arra enged következtetni, hogy meg jön/meg akar jönni, és ne aggódjak, vagy épp arra, hogy terhes lehetek?

2019. júl. 18. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Ne találgass, csinálj egy tesztet..

21L

2019. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Itt altalaban azok a 16-17 evesek kerdezgetnek ilyet rettegve, akik meghollgondolatlanok es barmok. Persze normalis valaszt egy sem kap, mert mi nem vagyunk orvosok! Nyilvan nem kivant a terhesseg ha gyogyszert vettel be. Nyilvan az orvos nem mondott hulyeseget amikor ultrahangra mentel. Na most 2 lehetoseged van. Az egyik, hogy megfogadod amit az orvos mondd, es ez a jo.. a masik hogy a rajtam kivul masik (esetleg baromsagot iro) valaszolora hallgatsz. Amennyiben terhes vagy, a kovetkezot tudom mondani.. igy jartal.
2019. júl. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ooooké. Egyrészről nem 16-17 éves vagyok, nem voltunk felelőtlenek, mint írtam használtunk óvszert, csak lecsúszott. Másrészről meg itt várom tűkön ülve a nyamvadt havi vérzésemet, és igen tudom, kell majd a terhességi teszt, de meg kell várnom a 2 hetet. még 5/6 nap múlva esedékes csak, mert addig úgysem fog valid dolgot mutatni. Harmadrészt segítségért jöttem erre az oldalra, amit ugye szét szoktak trollkodni az emberek, de nem kéne mikor valaki segítséget vár. Igen anonim, sok a hülye rajta, de nem a terhesség-es posztokat kéne szétpiszkállni, mert elég komoly téma.
2019. júl. 18. 18:23
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Szamodra komoly, mas szamara semleges. (Ismet en irok). Kerlek ne vard itt senki segitseget. Amit az orvos mondott neked az ezekhez kepest szentiras. De keresd fel telefonon.. sem a gyakori sem az orvos valaszol meg ilyen baromsagok nem fog soha egeszsegugyben segiteni 😁
2019. júl. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

Én nem értem miért kell azonnal szétszedni a kérdezőt ilyen gusztustalan stílusban. Mindent megtettek, hogy elkerüljék a teherbe esést.


Kedves Kérdező!

A ciklusod mely szakaszában történt a baleset? Ez nagyban meghatározza az esélyeket.

A pecsételés kétesélyes: lehet a tablettától és lehet beágyazódás miatt (kb az is épp a napokban zajlik, ha baba fogant belőle).

Várj pár napot és vegyél egy tesztet.

2019. júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
52%
Mi az, hogy lecsúszott? Azt nem észre kellett volna vennetek? Felelősségteljes védekezés esetén nincs teherbeesés. Ti nem csináltátok jól.
2019. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 k.sz1995 ***** válasza:
39%

Szia :) Hany naposak a cikludaid es hanyadik napon tortent a baleset?

Menzesz elotti nap mar tesztelhetsz reggel 10-es erzekenysegu teszttel ha nagyon nem birod ki, de valakinek mar 2 nappal elotte is mitatja vagy 4-el id az esetleges terhesseget. Nyugodj meg. Vidzont ha tesztelsz es negativ az nem jelenti azt hogy nem vagy terhes! Ha tovabbra se jon meg folytasd a tesztelest es orvos. Lehyen ahogy szeretned!


Aki meg itt osztja az eszt szegyelje magat.. Undorito.. Sehitseetvkert nem eszosztast... Biztod nalatok meg sosen szakadt ki a guni.. Ne is szakadjon soha..

2019. júl. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

“Lecsúszott és belém élvezett “

Ott kezdődik hogy akinek kicsi a répája az ne vegyen 3x akkora gumit akkor majd nem “csúszik le “ .. a másik , hogy mi az ,hogy nem veszi észre valaki , hogy lecsúszott .. ez mese a holdon kb

Utána meg jönnek az ilyen agyhalott kérdések hogy terhes lehetek -e?Hogy lennel terhes ha egy lórugás nagyságú hormont vettél be másnap?

Jó isten gyere le komolyan ...🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

2019. júl. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A ciklusaim rendszertelenek, de már megnyugodtam, többedik napja van meg, és görcsölök (gondolom a lórúgás tabletta mellékhatása)

Ezzel a rendszertelenséggel majd felkeresek egy nőgyógyászt, meg endokrinológust is.


És azért nem voltam biztos a dolgokban kedves 8-as, mert mint feletted is írták, lehetett beágyazódási vérzés is, illetve az eseményutáni sem 100%os.


Köszönöm a kommenteket, és a segítő szándékot az 5.nek, és k.sz1995-nek :)

2019. júl. 21. 16:21
 10/10 k.sz1995 ***** válasza:

Orulok, hogy ugy lett ahogy szeretted volna, hogy legyen. ;) Remelem tobbszor nem kell iöyen idegeskedest atelned. Se amikor nem szeretnel es ha majd kesobb mar szeretnel babat se. ;)


Dajnod nem 100% az esemeny utani sem.. mint ahogy eyil fog. gatlasi modszer sem.. ehyik bolt odztalytarsamntobbduor vett mar be (elragadta a hev, na ot lehet szidni) es legutobb okozott nala egy jo kis mehen kivulit, ami kovetkezmenyekent elbivsuhstott sz egyik petevezeteketol

2019. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!